دغاغله تا 10 روز دیگر آماده بازی می‌شود/ بدنساز پرسپولیس: بازی راه آهن و پیکان نشان داد مشکل بدنی نداریم

دغاغله تا 10 روز دیگر آماده بازی می‌شود/ بدنساز پرسپولیس: بازی راه آهن و پیکان نشان داد مشکل بدنی نداریم

مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی‌هایی که برابر راه آهن و پیکان انجام دادیم، نشان داد از نظر بدنی مشکلی نداریم و مهدی دغاغله را هم تا 10 روز دیگر آماده بازی می‌کنیم.

مسعود مومنی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در بازی با راه آهن وقتی به دقیقه 90 رسیدیم همه نگران وقت‌های اضافه بودند اما گفتم نگران نباشید و بچه‌ها بویژه در وقت اضافه دوم کاملا سوار بازی بودند و به حریف اجازه هیچ حرکتی نمی‌دادند.

وی ادامه داد: بازی با پیکان را خوب شروع نکردیم ولی ربطی به بازی 120 دقیقه‌ای برابر راه آهن نداشت. یک مقدار تکروی در تیم زیاد بود اما آقای درخشان در بین دو نیمه خیلی جدی صحبت کرد و تاثیرش هم تغییر رویه بازی تیم در نیمه دوم بود. در این نیمه حداقل یک پنالتی مسلم که روی محمد نوری انجام شد را داور اعلام نکرد اما جدا از صحنه‌های مشکوک به پنالتی عدالت فوتبال این بود که حداقل با 4 گل برنده می‌شدیم. حتی مدافعان ما از جمله بنگر موقعیت گلزنی داشتند و این در حالی بود که توانسته بودیم کلیه حرکت‌های پیکان را خنثی کنیم تا هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشند.

بدنساز پرسپولیس درباره آخرین وضعیت دغاغله نیز گفت: یک هفته‌ای می‌شود که تمرینات را کامل با تیم انجام می‌دهد. از یک سو به خاطر چند آسیب‌دیدگی مکرر، هنوز ترس دارد و از سوی دیگر مرتب می‌خواهد به بازی‌ها برگردد. البته این انگیزه زیاد، خوب است اما نباید عجله کنیم. او در حال حاضر آماده بازی نیست، می‌خواهم زمانی برگردد که بتواند بدون نگرانی بازی کند. دو پارگی عضله در یک ناحیه اتفاق کوچکی نیست. پیش بینی ما این است که 10 تا 12 روز دیگر به یک آمادگی مطلوب برسد و بتواند حدود 50 دقیقه بازی کند تا بازی به بازی این آمادگی بیشتر شود.

نظرات