تاج: بازیکنانی که کارت معافیت‌شان باطل شده باید وجوه دریافتی از باشگاه‌ها را بازگردانند

تاج: بازیکنانی که کارت معافیت‌شان باطل شده باید وجوه دریافتی از باشگاه‌ها را بازگردانند

رئیس سازمان لیگ گفت: بازیکنانی که کارت معافیت‌شان باطل شده باید پول‌های دریافتی از باشگاه‌ها را برگردانند و به طور رایگان بازی کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از سازمان لیگ، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ در خصوص ابطال کارت بازیکنان کلیه باشگاه‌‌هایی که کارت بازیکنانشان باطل شده است، گفت: این بازیکنان باید تمام وجوه باشگاه را برگردانند و در صورت تصویب اگر بنا است در تیم‌های نظامی بازی کنند که البته این موضوع هنوز تایید نشده باید به صورت رایگان به فوتبال خود ادامه دهند ولی در خصوص اینکه باشگاه‌ها که متضرر شده‌اند. کلیه باشگاه‌هایی که سرباز از دست داده‌اند با توجه به عدم دخالت باشگاه‌ها در این امر و جبران ضرر آنها بعد از مصوبه هیات رئیسه که در همین هفته اعلام می‌شود می‌توانند بازیکن جایگزین به استخدام درآوردند.

وی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت تیم‌های لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد: با مدیران چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا جلسه داشتیم و در آینده هم جلسه برگزار خواهیم کرد. به همه  آنها بعد از تصویب، مجوز تقویت تیم‌شان را چه از نظر بازیکن داخلی و بازیکن خارجی خواهیم داد.

رئیس سازمان لیگ افزود: چرا که این باشگاه‌ها باید با تیم‌های عربستانی، قطری و اماراتی و کشورهایی بازی کنند که از بهترین امکانات و بازیکنان خارجی استفاده می‌کنند و اگر زمینه کمک به این باشگاه‌ها فراهم نشود با شکست‌هایی که می‌خورند سهمیه آسیایی ایران هم کم خواهد شد و این مشکل سال‌ها برای فوتبال ما قابل جبران نخواهد بود.

نظرات