درخشان: هم در لیگ و هم در جام حذفی انگیزه زیادی برای قهرمانی داریم

درخشان: هم در لیگ و هم در جام حذفی انگیزه زیادی برای قهرمانی داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی انگیزه زیادی داریم و امیدوارم بازیکنان مصدوم و محروم ما برسند و بتوانیم از آنها استفاده کنیم و در هر دو جبهه برای قهرمانی تلاش کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمید درخشان در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و راه آهن از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) گفت: ابتدا فرا رسیدن ایام محرم را تسلیت می‌گویم. در مورد بازی هم باید بگویم راه‌آهن تیم خوبی است که در آن نفرات جوان و باانگیزه‌ای حضور دارند. امیدوارم فردا بازی خوبی از سوی هر دو تیم انجام شود.

وی در ادامه افزود: هنوز مشخص نیست که فردا در کجا بازی خواهیم کرد. توافق ما با راه‌آهن این بود که هر تیمی میزبان شد در ورزشگاه آزادی بازی کنیم. امیدوارم این اتفاق رخ دهد، چرا که به نفع فوتبال و هر دو تیم است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: خوشبختانه برخی بازیکنان مصدوم ما برای این بازی آماده شده‌اند و اگر دکتر اجازه بدهد می‌توانیم از آنها استفاده کنیم که محمد نوری و هادی نوروزی از جمله این بازیکنان هستند. البته ما بازیکنان مصدومی چون دغاغله و رضا نوروزی را داریم که امیدواریم در آینده آنها نیز آماده شوند.

درخشان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه دلیل استفاده از برخی بازیکنان جوان در دیدار اخیر پرسپولیس آن هم با شرایطی که این تیم دارد، چیست؟، خاطرنشان کرد: در درجه اول به دلیل کمبود بازیکن از این نفرات استفاده می‌کنیم و در درجه دوم قصد داریم تا با این کار و استفاده از نفرات زیر 23 سال شرایط آنها را محک بزنیم تا بتوانند در آینده به تیم ما کمک کنند و پشتوانه پرسپولیس شوند. قطعاً اگر این بازیکنان شایستگی خود را نشان دهند از آنها استفاده خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس در مورد نیمکت‌نشینی پیام صادقیان هم خاطرنشان کرد: بازیکن بزرگ باید همواره آماده باشد. فکر می‌کنم آمادگی پیام صادقیان به اندازه کافی کامل نبود تا در هر دو نیمه دیدار مقابل سایپا بازی کند. البته در هفته گذشته او به خوبی تمرین کرد و سعی کرد به سایر نفرات تیم برسد.  جای خوشحالی دارد که صادقیان می‌تواند با آمادگی بیشتر به تیم ما کمک کند. در هر صورت دور بودن هر بازیکن از ترکیب به دلیل نداشتن شرایط آرمانی است.

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی تصریح کرد: در لیگ هم فاصله تیم‌ها با یکدیگر آنچنان زیاد نیست و می‌توانیم به تیم‌های بالاتر از خود برسیم. هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی انگیزه زیادی داریم و امیدوارم بازیکنان مصدوم و محروم ما برسند و بتوانیم از آنها استفاده کنیم و در هر دو جبهه برای قهرمانی تلاش کنیم.

وی در پایان گفت: خواسته‌ام از سازمان لیگ این است که به ما اجازه دهد تا برای حضور در آسیا بازیکنان بیشتری را جذب کنیم، چرا که برای مسابقات خارج از ایران نگاه به باشگاه‌هایی چون ما باید ملی باشد. امیدواریم بتوانیم در فصل نقل‌ و انتقالات بازیکنان بیشتری جذب کرده و مانند سال‌های گذشته بازیکنان کمکی هم از تیم‌های دیگر بگیریم. فکر کنم سازمان لیگ هم با این خواسته موافقت کند تا ما بتوانیم از این شانس استفاده کنیم.

نظرات