خط و نشان نونهالان پرسپولیس برای صدر جدول/ نوجوانان تیر دروازه را به توپ بستند

خط و نشان نونهالان پرسپولیس برای صدر جدول/ نوجوانان تیر دروازه را به توپ بستند

تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های این هفته فوتبال پایه تهران، حریف خود را گلباران کردند تا برای کم کردن فاصله تا صدر جدول خیز بردارند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم نونهالان پرسپولیس در این هفته در خانه احسان ری به پیروزی پنج بر صفر دست پیدا کرد.

در این بازی؛ امیر حسین یوسفلی (3 گل)، مهرشاد مولایی و فرهاد یوسفی، برای پرسپولیس گلزنی کردند. این نتیجه در حالی رقم خورد که علی خدایی گلزن نونهالان به دلیل دو اخطاره بودن هم محروم بود.

ضیاء عربشاهی درباره عملکرد شاگردان خود اینگونه می‌گوید: در بازی قبل، 6 بازیکن را نداشتیم که به ما لطمه زد. برای این بازی دو نفر از مصدومان رسیدند. قبل از این بازی بچه‌ها قول داده بودند که در چهار بازی باقیمانده نیم فصل، 12 امتیاز بگیرند تا بتوانیم خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم. با نتایج این هفته در فاصله چهار امتیازی صدر جدول قرار گرفته‌ایم و فرصت خوبی داریم.

در چارچوب رقابت‌های این هفته فوتبال پایه، تیم نوجوانان پرسپولیس هم برابر راه آهن به تساوی بدون گل دست پیدا کرد.

رحیم یوسفی درباره عملکرد شاگردانش گفت: در یک بازی یک طرفه به تساوی رضایت دادیم. بچه‌ها سه بار به تیر دروازه حریف زدند. جلوی دروازه خالی توپ را از بالای دروازه بیرون زدند و هر چه کردند توپ توی گل نرفت. در جریان بازی هم حمیدرضا طاهرخانی از ناحیه سر مصدوم شد که با وجود خونریزی اتفاق ناگواری روی نداد. نوجوانان پرسپولیس در بازی بعدی خود در زمین شاهین میهمان تیم پیام خواهد بود.

و اما این هفته تیم جوانان پرسپولیس هم با تک گل طاها ایمانی برابر تیم نیروی زمینی تن به شکست دو بر یک داد. جوانان سرخپوش این هفته استراحت دارند و طبق برنامه اعلام شده 18 آبان ماه به مصاف تیم توحید خواهند رفت.

نظرات