پرونده جعفرپور بررسی می‌شود

پرونده جعفرپور بررسی می‌شود

رئیس سازمان لیگ در گفتگو با سرمربی پرسپولیس از بررسی پرونده جعفرپور در چارچوب قوانین و آئین‌نامه‌های فدراسیون خبر داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی تاج در گفتگو با حمید درخشان قول رسیدگی به پرونده مهدی جعفرپور توسط سازمان لیگ را داده است. حمید درخشان قصد دارد جعفرپور را به نفرات تیم خود اضافه کند و این بازیکن هم در این فصل برای هیچ تیم دیگری بازی نکرده است. سازمان لیگ در حال ارزیابی شرایط این بازیکن است. درباره وضعیت این بازیکن گفته شده است که وی قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات نسبت به فسخ قرارداد خود اقدام کرده بود اما بخشی از کارهای اداری در سازمان لیگ باقی ماند.

محمود خوردبین، سرپرست پرسپولیس در این ارتباط به سایت رسمی باشگاه گفت: قبل از بازی با سایپا در آخرین تماسی که با مسوولان سازمان لیگ داشتیم، عنوان کرده بودند که این بازیکن را تا قبل از نیم فصل در اختیار نخواهیم داشت، این در حالی است که او برای هیچ تیمی بازی نکرده است.

در همین ارتباط حمید درخشان امروز خبر داد با توجه به عدم حضور این بازیکن در رقابت‌های نیم فصل و اقداماتی که پیش از شروع فصل برای آزاد شدن انجام داده بود، گفتگویی با مهدی تاج رئیس سازمان لیگ داشت که مقرر شد این پرونده در چارچوب قانون و آئین‌نامه‌ها مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که جعفرپور بازیکن آزاد تلقی شود. وی امکان همراهی سرخپوشان در بازی‌های آینده را خواهد داشت.

نظرات