پرسپولیس صفر – سایپا 1

پرسپولیس صفر – سایپا 1

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا از هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا از هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) از ساعت 16:50 روز سه‌شنبه 29 مهر در ورزشگاه آزادی برگزار شد و طی آن تیم فوتبال پرسپولیس در این مسابقه با یک گل نتیجه را به میهمان واگذار کرد.

ترکیب پرسپولیس: نیسلون جونیور،  محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانا، میثم حسینی، محمدرضا خانزاده، احمد نورالهی، امید عالیشاه،  مهرداد کفشگری، مهدی طارمی و محمد عباس‌زاده.

سرمربی: حمید درخشان

ترکیب سایپا: محمد رضا اخباری، مجید ایوبی، وحید محمدزاده، ابراهیم شکوری، حکیم نثاری، بابک حاتمی، ابراهیم صادقی، حامد شیری، محمد نزهتی، کاوه رضایی و سیدمهدی سید صالحی.

سرمربی: مجید جلالی

این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت و تیم سایپا در نیمه دوم و در دقیقه 62 با تک گل میلاد میداودی به برتری دست یافت.

پرسپولیس در این بازی تعداد زیادی از بازیکنان خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت. رضا نوروزی، هادی نوروزی، محمد نوری، مهدی دغاغله، حمیدرضا علی عسگری به دلیل مصدومیت و رضا حقیقی به دلیل محرومیت، غایبان این بازی بودند.

ضمن اینکه طبق تصمیم سازمان لیگ، هیچ دوربینی از صدا و سیما در ورزشگاه آزادی حضور نیافت. با اینکه بازی پخش مستقیم نداشت، انتظار می‌رفت تماشاگران زیادی به ورزشگاه اما تعداد ماموران انتظامی حاضر در ورزشگاه چند برابر تماشاگران است.

گفتنی است؛ تیم‌ صبای قم با یک گل از سد گسترش فولاد گذشت و دو تیم استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان نیز در این هفته به تساوی بدون گل رضایت دادند.

نظرات