طاهری: ارزش کاپیتان نوروزی برای پرسپولیس فراتر از مسائل فنی بود
پیراهن شماره 24 بایگانی می‌شود

طاهری: ارزش کاپیتان نوروزی برای پرسپولیس فراتر از مسائل فنی بود

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پیراهن شماره 24 بایگانی می‌شود. پیدا کردن جایگزین فنی بجای هادی نوروزی به سادگی ممکن نیست و ارزش او برای پرسپولیس فراتر از مسائل فنی بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری در پایان مراسم ختم هادی نوروزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من بار دیگر این مصیبت را به خانواده بازیکن با تعصب و با وقار پرسپولیس و همچنین به هواداران تسلیت می‌گویم. امیدوارم این مراسم و حضور مجدد کثیری از آحاد مردم و بسیاری از شخصیت‌های سرشناس به میزان اندکی هم که شده باعث التیام درد خانواده زنده یاد هادی نوروزی شده باشد.

وی سپس در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره پیراهن شماره 24 ادامه داد: به طور قطع این پیراهن برای همیشه بایگانی خواهد شد و اراده باشگاه بر این است که در صورت امکان، اقدامات دیگری را هم انجام دهد که از آن جمله می‌توان به بازی در رقابت‌های این فصل با پیراهن مشکی رنگ اشاره کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه هواداران می‌خواهند در دقایق 24 بازی‌ها، هادی نوروزی تشویق شود، اضافه کرد: طرح خوبی است ولی اجرای آن به عهده خود هواداران خواهد بود.

علی اکبر طاهری در مورد اینکه آیا پرسپولیس برای جذب جایگزین به جای هادی نوروزی برنامه‌ای دارد یا خیر، عنوان کرد: این اتفاق به قدری برای همه ما غافلگیر کننده بود که حتی، از دست دادن هادی هم برای ما به سختی قابل باور است. در این ارتباط باید در روزهای آینده به این موضوع فکر کنیم. به طور قطع کاپیتان پرسپولیس مهره‌ای نبود که حتی از نظر فنی بتوان به راحتی جایگزینی برایش پیدا کرد. در حالی که ارزش‌های او برای پرسپولیس فقط در مسائل فنی خلاصه نمی‌شد.

نظرات