پروین: با شش مصدوم هر تیمی به هم می‌ریزد

پروین: با شش مصدوم هر تیمی به هم می‌ریزد

سرمربی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس گفت: شش نفر از بازیکنان اصلی خودمان را در اختیار نداریم و این مساله باعث شده تا یک تیم معمولی باشیم. در همین بازی آخر از ناحیه داوری هم به مشکل خوردیم.

مجید پروین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در توضیح کسب نتیجه تساوی این تیم در بازی روز یکشنبه افزود: سه عامل باعث شد تا در این بازی به نتیجه نرسیم. نکته اول؛ مصدومیت 5، 6 نفر از بچه‌ها بود. حذف این تعداد بازیکن از هر تیمی مشکل ساز است و همین موضوع باعث شده است تا به یک تیم معمولی بدل شویم. نوید صبوری که از تیم بزرگسالان می‌آید، مهران نعلبندی، امیر رضا قاسمی و امیر حسین صالحی از جمله این مصدومان هستند. در این بازی حسین شعبانی را هم نداشتیم که خودش یک تیم است. او برای بازی در چمن مصنوعی مشکل داشت و در حال حاضر هم فیزیوتراپی می‌کند.

وی افزود: نکته دیگر این بود که بچه‌های ما بازی را دست کم گرفتند. در واقع خودمان هم بد بازی کردیم چون بچه‌ها کار را جدی نگرفتند. این در حالی بود که حریف سنگ تمام گذاشت. مرتب از بیرون داد و بیداد می‌کردند و بالاخره روی داور تاثیر گذاشتند. داخل زمین هم بدجوری می‌زدند. علی آستانی در دقیقه 20 بعد از ضربه‌ای که خورد از زمین خارج شد. وقتی هم در دقیقه 70 گلزنی کردند مرتب روی زمین می‌خوابیدند و باز خدا را شکر که در دقیقه 95 گل تساوی را زدیم.

پروین تصریح کرد: مساله سوم به داوری مربوط می‌شد. البته مشکل اصلی ما همان مصدومیت‌ها است اما در این بازی داور حداقل یک پنالتی را باید برای ما اعلام می‌کرد که اینطور نشد. این پنالتی به قدری محرز بود که حتی نیما نکیسا مدیر فنی تیم حریف هم به آن اذعان داشت.

نظرات