دغاغله و علی عسگری کنترل شده تمرین می‌کنند، عالیشاه مشکلی ندارد

دغاغله و علی عسگری کنترل شده تمرین می‌کنند، عالیشاه مشکلی ندارد

امید عالیشاه که در بازی با صبا از ناحیه سینه ضربه سختی خورد تا در بین دو نیمه خدمات پزشکی دریافت کند، برای حضور در تمرینات و بازی با تراکتورسازی مشکلی ندارد.

کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس با اعلام این مطلب در ارتباط با وضعیت مصدومان تیم به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: مهدی دغاغله و حمیدرضا علی عسگری مرحله به مرحله تمرینات جدی‌تری را انجام می‌دهند و از روز یکشنبه در بخشی از تمرینات گروهی حضور پیدا کردند. هر دو بازیکن تحت نظر کادر فنی و بدنسازی قرار گرفته‌اند و تمرینات کنترل شده‌ای را با تیم انجام می‌دهند که رفته رفته با بررسی شرایط جدی‌تر خواهد شد.

امید عالیشاه نیز که در بازی با صبا ضربه شدیدی خورد، خوشبختانه با توجه به آمادگی بدنی خوبی که داشت با مشکل خاصی روبرو نشد. او روز یکشنبه تمرین ریکاوری داشت و با توجه به معاینات روز گذشته مشکلی برای انجام تمرینات ندارد.

کادر پزشکی همچنین در مورد علیرضا نورمحمدی اعلام کرد: او در تمرینات حاضر خواهد بود و همزمان، برنامه‌های فیزیوتراپی را دنبال خواهد کرد.

هادی نوروزی هم در اختیار تیم قرار گرفته است که در حال حاضر برنامه بدنسازی را زیر نظر محمدرضا مولایی انجام می‌دهد تا در روزهای آینده به تمرینات تیمی اضافه شود.

نظرات