گردهمایی خانوادگی تیم‌های پایه، دوشنبه و سه‌شنبه در ورزشگاه اسماعیلی

گردهمایی خانوادگی تیم‌های پایه، دوشنبه و سه‌شنبه در ورزشگاه اسماعیلی

در راستای اجرای برنامه دیدارهای خانوادگی اعضای تیم‌های پایه، بعدازظهر امروز اولیای بازیکنان تیم‌های نوجوانان و امید پرسپولیس می‌توانند با حضور در مجموعه شهیدان اسماعیلی با یکدیگر، اعضای کادر فنی و مسوولان تیم‌های پایه پرسپولیس دیدار داشته باشند.

مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گزارش داد؛ از ابتدای این هفته به منظور ایجاد ارتباط بیشتر بین باشگاه و خانواده‌های بازیکنان پایه، برنامه‌هایی برای حضور اولیای بازیکنان در محل آکادمی و دیدار آنها با یکدیگر با مربیان و مسوولان تیم‌های پایه تدارک دیده شده است.

حسین عبدی در پایان نشست امروز تیم‌های پایه گفت: اینکه پرسپولیس یک خانواده است باید نمود عینی پیدا کند. می‌خواهیم بازیکنان و خانواده‌های آنها احساس کنند ما همه در کنار هم خانواده‌ای را تشکیل می‌دهیم. از اینرو برنامه‌هایی را تدارک می‌بینیم تا اولیای بازیکنان با حضور در محل تمرینات، هم با یکدیگر و هم با مربیان و مسوولان تیم‌های پایه از نزدیک ارتباط دو جانبه داشته باشند و این کمک می‌کند آنالیز و درک متقابل بهتری هم ایجاد شود.

گفتنی است؛ طبق این برنامه‌ریزی، ساعت 17 روز شنبه خانواده‌های اعضای تیم نونهالان گرد هم آمدند و خانواده‌های بازیکنان تیم‌های نوجوانان و امید هم به ترتیب در ساعات 17:30 و 18 امروز گردهمایی خواهند داشت و خانواده تیم جوانان هم ساعت 16:30 فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی حضور پیدا می‌کنند.

نظرات