دایی: با حضور هواداران نیروی تیم دو برابر می‌شود، هم بازی زیباتری شاهد هستیم و هم نتیجه‌ خواهیم گرفت

دایی: با حضور هواداران نیروی تیم دو برابر می‌شود، هم بازی زیباتری شاهد هستیم و هم نتیجه‌ خواهیم گرفت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با حضور هواداران نیروی تیم دو برابر می‌شود، هم بازی زیباتری شاهد هستیم و هم نتیجه‌ خواهیم گرفت. مطمئن هستم آنها ما را تنها نمی‌‌گذارند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی دایی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) گفت:  پیشاپیش میلاد آقا امام رضا (ع) را به همگی تبریک می‌گویم. مطمئنا بازی سختی در پیش داریم البته همه بازی‌های ما سخت است و باید با تیم خوب تراکتورسازی که افتخار ما آذری‌هاست بازی کنیم.
وی افزود: تراکتورسازی طرفداران پرشوری دارد و مطمئنا برای هر دو تیم بازی فردا سخت خواهد بود اما من به تیمم اعتقاد دارم و اگر مثل بازی قبل، خودشان باشند سربلند از این بازی بیرون می‌آییم.
سرمربی قرمزپوشان تصریح کرد: در این بازی به حمایت صددرصدی هواداران‌مان نیاز داریم و از آنها می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. البته تراکتورسازی هم تیم خوبی است و از سرمربیگری رسول خطیبی دوست خوبم بهره می‌برد.
دایی در ادامه افزود: برای رسول خطیبی در همه بازی‌ها به جز بازی مقابل خودمان آرزوی موفقیت می‌کنم. تراکتورسازی با توجه به نتایجی که تاکنون کسب کرده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. البته ما هم نمی‌خواهیم دست خالی برگردیم و به بازیکنانی که با آنها کار می‌کنم اعتقاد دارم. در این مدت بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم اما متأسفانه برخی مصدومیت‌ها گریبانگیر بازیکنان ما شده است. روز به روز بهتر خواهیم شد و امیدوارم فردا بازی بهتری نسبت به صبا از خود نشان دهیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص استفاده از امتیاز میزبانی تصریح کرد: هواداران همواره تیم را مورد حمایت خود قرار می‌دهند. مطمئن هستم آنها ما را تنها نمی‌‌گذارند. با حضور هواداران نیروی تیم دو برابر می‌شود و هم بازی زیباتری شاهد هستیم و هم نتیجه‌ خواهیم گرفت.

نظرات