دایی: به تیر دروازه زدیم، سه تک‌به‌تک داشتیم، سر زدیم، پاس عمقی دادیم اما روز ما نبود

دایی: به تیر دروازه زدیم، سه تک‌به‌تک داشتیم، سر زدیم، پاس عمقی دادیم اما روز ما نبود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موقعیت‌های بسیار زیادی داشتیم اما این ذات فوتبال است که وقتی گل نزنی، گل می‌خوری. ما آنقدر موقعیت‌هایمان را از دست دادیم که به خودمان گل زدیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرمربی سرخپوشان در کنفرانس خبری پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) که با برتری 3 بر یک تراکتور به پایان رسید، گفت: امروز نهایت بی‌رحمی در فوتبال بود. دیداری نبود که ما آن را ببازیم. پرسپولیس بهترین بازی سال‌های اخیرش را انجام داد اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. تراکتور سه، چهار موقعیت بیشتر نداشت و توانست سه گل بزند.

وی افزود: امروز همه کار در زمین انجام دادیم. به تیر دروازه زدیم، سه تک‌به‌تک داشتیم، سر زدیم، پاس عمقی دادیم اما روز ما نبود و حریف ما حتی استحقاق مساوی را هم نداشت البته من به تراکتورسازی تبریک می‌گویم.

دایی در پاسخ به این سؤال که پس از این نتیجه چه صحبتی با هواداران تیم خود دارید، گفت: هوادار همیشه از این تیم برد می‌خواهد و حق دارد. متأسفانه در این فصل به هیچ‌عنوان نتوانسته بودیم تیم شایسته‌ای برای آن‌ها باشیم و در همین بازی که نمایش خوبی داشتیم با بدشانسی باختیم. مطمئناً حمایت آن‌ها ما را از این شرایط خارج می‌کند اما ما امروز از نظر فوتبالی همه کار کردیم. راجع به داوری هم زیاد نمی‌خواهم صحبت کنم در بازی‌های قبل هم همه دیدند که بعضی گل‌های حریفان اشتباه بود. ما باید در همان نیمه اول کار را تمام می‌کردیم و حتی قبل از گل به خودی هم فرصت داشتیم که فاصله را بیشتر کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره علت تعویض محمد نوری گفت: متأسفانه نوری نتوانست در نیمه دوم آنچه از او خواسته بودیم را انجام دهد. محمد کاپیتان و بزرگتر تیم است و از او خیلی انتظار داریم. البته ما بعد از خروج نوری از زمین هم موقعیت‌های زیادی داشتیم اما نمی‌توانم بگویم تعویض نوری کاملاً درست بود یا نه شاید هم اگر او بیرون نمی‌آمد بازی را می‌بردیم اما بعد از این تعویض عالیشاه با دروازه‌بان حریف تک‌به تک شد و اگر آن توپ گل می‌شد تعویض ما هم می‌شد بهترین تعویض دنیا.

نظرات