پیشتازی کاپیتان پرسپولیس در نظرسنجی کنفدراسیون

پیشتازی کاپیتان پرسپولیس در نظرسنجی کنفدراسیون

کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک نظر سنجی در سایت رسمی خود، از طرفداران فوتبال در ایران خواسته است تا بازیکن برگزیده و مورد علاقه ایرانی خود در لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب نمایند. این نظرسنجی همچنان ادامه دارد و روز شنبه به پایان خواهد رسید. کاپیتان متعصب سرخپوشان ایران و سرمربی استقلال، در این نظرسنجی نزدیک به هم حرکت می‌کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کنفدراسیون فوتبال آسیا در روزهای تعطیلی رقابت‌های فوتبال در بخش مربوط به لیگ قهرمانان آسیا اقدام به برپایی نظرسنجی‌های مختلفی می‌کند. از جمله این موارد باید به نظرسنجی برای انتخاب بازیکن ایرانی مورد علاقه ایرانی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد.

این نظرسنجی همان‌طور که پیش از این اطلاع رسانی شده بود از روزهای گذشته آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. هواداران پرسپولیس می‌توانند برای انتخاب سید جلال حسینی، کاپیتان تمام نشدنی سرخپوشان ایران، به این نظرسنجی مراجعه کنند که تا روز شنبه، نهم فروردین، ادامه خواهد داشت.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در این رای‌گیری، پس از معرفی پنج نامزد احراز این عنوان، در پایین صفحه از هواداران فوتبال در ایران خواسته است تا از میان سید جلال حسینی، سید مهدی رحمتی، فرهاد مجیدی، قاسم حدادی‌فر و احسان حاج‌صفی به بازیکن مورد علاقه خود رای بدهند.

تا لحظه نگارش این مطلب، کاپیتان پرسپولیس با اختصاص 54 درصد از یک میلیون و 280هزار رای ثبت شده، پیشتاز است. سرمربی استقلال با 44 درصد و سید مهدی رحمتی و احسان حاج صفی هر کدام با یک درصد آرا در رتبه های بعدی قرار دارند.

هواداران پرسپولیس برای شرکت در این نظر سنجی می‌توانند از لینک‌های زیر استفاده کنند.

 https://www.the-afc.com/competitions/afc-champions-league/latest/news/acl-legends-ir-iran

یا

https://bit.ly/33Ih308

نظرات