رسول‌پناه: انصاری‌فرد باید تکلیف موارد مالی را مشخص کند
استعفایی به دست هیات مدیره نرسیده است

رسول‌پناه: انصاری‌فرد باید تکلیف موارد مالی را مشخص کند

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: انصاری فرد باید در جلسه هیات مدیره و بعد از تعیین تکلیف موارد مالی و تعهدات در مدت مسئولیت خود، استعفایش را تقدیم کند. در حال حاضر با تصمیم هیات مدیره تا زمان تعیین وضعیت مدیر عامل، سرپرست باشگاه هستم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، دکتر مهدی رسول‌پناه رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در مدت مسئولیت آقای انصاری فرد تعهدات مالی زیادی ایجاد شده است. منتظر هستیم ایشان با حضور در جلسه هیات مدیره درباره عملکرد چند ماهه و میزان تعهدات مالی و سایر موارد مربوط به مسئولیت خود، توضیح دهد.

وی ادامه داد: مطابق قوانین، استعفای آقای انصاری‌فرد باید در هیات مدیره مطرح شود و مورد بررسی قرار گیرد. تاکنون استعفایی از ایشان به‌دست ما نرسیده است.

رسول پناه رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت: در زمان مسئولیت آقای انصاری‌فرد تعهدات مالی گسترده‌ای برای پرسپولیس ایجاد شده و چک‌های زیادی تحت عنوان هزینه‌های باشگاه خرج شد. به این ترتیب با بدهی به روز مواجه هستیم و منتظریم آقای انصاری‌فرد در جلسه هیات مدیره درباره این موارد و تعهدات جدید برای پرسپولیس توضیح دهد.

نظرات