پیام تسلیت باشگاه پرسپولیس بمناسبت سالگرد وفات حضرت زینب (س)

پیام تسلیت باشگاه پرسپولیس بمناسبت سالگرد وفات حضرت زینب (س)

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی، سالگرد وفات بانو و شیرزن دشت کربلا، اسوه مقاومت و مبارزه و دخت گرامی حیدر کرار را تسلیت گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در متن این پیام آمده است: در سالگرد وفات حضرت زینب (س) در سوگ شیرزنی نشسته‌ایم که بر آلام و اندوه او پایانی نبود اما در دل تاریخ چون کوهی استوار که قله‌هایش سر به عرش می‌ساید، خودنمایی می‌کند.

بانویی که به راستی خون پر شهامت و عدالت‌خواهی امیرالمومنین علی (ع) و روح بزرگ و پر درد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) را در کالبد خود داشت.

حضرت زینب کبری (س) که دردها و غصه‌هایش، هر قلب بیداری را فشرده می‌سازد و هر دیده‌ای را اشکبار می‌کند امتداد حادثه کربلا در طول تاریخ بود که از مصیبتی عظیم، حماسه‌ای با شکوه و تاریخ‌ساز ساخت تا برای همیشه کاخ‌های ظلم و بیداد را با نفس حق و فریادهای عدالت خواهانه خود و خون سرخ حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش به لرزه در آورد.

عقیله بنی‌هاشم، امتداد انقلابی بود که در روز عاشورا آغاز شد و تا امروز ادامه دارد. سنگ صبوری که هرگز زیر بار غم و ماتم قامت خم نکرد تا الگویی ماندگار شود.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس سالگرد درگذشت ام‌المصائب، صدیقه صغری حضرت زینب (س)، پرستار حضرت زین‌العادبدین (ع) که ادامه مسیر پر از نور امامت بود را به حضرت ولیعصر (عج)، مسلمانان جهان، عموم ملت ایران، بویژه هواداران پرسپولیس تسلیت گفت.

نظرات