تبریک باشگاه پرسپولیس به مناسبت میلاد باشکوه امیرالمومنین علی (ع)

تبریک باشگاه پرسپولیس به مناسبت میلاد باشکوه امیرالمومنین علی (ع)

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، ١٣رجب، سالروز میلاد با سعادت اختر تابناک آسمان ولایت، مولی‌الموحدین حضرت علی (ع) را به مسلمانان جهان، مردم غیور ایران و به ویژه هواداران پرسپولیس تبریک گفت و روز مرد را گرامی داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ چه فرخنده روزی است 13 رجب که خلقت انسان با ولادت شیر خدا، حضرت علی(ع)، تکامل یافت. خداوند در ماهی که پیامبر عظیم‌الشان اسلام آن را متعلق به پروردگار متعال دانسته است، یکی از کامل‌ترین انسان‌های تمام دوران را از دل خانه خود به مردم جهان هدیه نمود تا روشنگری برای تمام اعصار باشد. یکی از عالی‌ترین فرزندان آدم که مظهر خوبی‌ها شد و در دل تاریخ، عظمت و شکوه او الهام بخش و امید ساز گردید. به‌راستی که کلمات را توان بازشناساندن او به مردمان نیست.

مولود کعبه و مولای موحدان، حضرت علی(ع)، مظهر شرافت، دانایی، شجاعت، از خودگذشتگی، تقوی، بی‌نیازی و عدالت بود. چراغی که پس از حضرت رسول اکرم (ص) مسیر رستگاری را پیش روی مسلمانان تمام دوران، نمایان کرد تا در طول تاریخ امتداد یابد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، با آرزوی سلامتی برای ملت شریف ایران، این روز باشکوه و پر خیر و برکت را به مسلمانان جهان، ملت ولایت مدار ایران و به ویژه هواداران پرسپولیس، شاد باش گفته و با گرامیداشت روز مرد، آن‌را به تمام مردان و مردپروران این سرزمین تبریک می‌گوید.

نظرات