حسین قدوسی: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام‌زنی‌های پوچ و واهی، قطعا شکایت خواهد کرد

حسین قدوسی: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام‌زنی‌های پوچ و واهی، قطعا شکایت خواهد کرد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام‌زنی‌های پوچ و واهی برخی از رقبا و عوامل تیم‌ها قطعا شکایت خواهد کرد و از فدراسیون فوتبال انتظار دارد برخورد قاطعی با این ادعاهای باطل و غیرمستند داشته باشد.

 

حسین قدوسی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بدون تردید این ادعاهای کذب که با هدف فرافکنی و توجیه ناکامی‌ها از یک سو و ایجاد هجمه و فشار علیه پرسپولیس مطرح می‌شود اتهام‌زدن به ارکان و متولیان ورزش و فوتبال کشور نیز هست و جا دارد فدراسیون فوتبال بدون مماشات برخورد قاطعی داشته باشد.

طی روزهای اخیر نیز شاهد واقع بینی طرفداران برخی تیم‌ها هستیم که به جای اتهام‌زنی در حال طرح نقد و بررسی علل ناکامی هستیم و فریب این ادعاهای عوامفریبانه را نمی‌خورند. به باور ما برخی تیم‌ها تا به جای توجیه ناکامی و طرح ادعاهای کذب علیه پرسپولیس بدنبال رفع ایرادات نروند خدمت بزرگی به پرسپولیس کرده و در جاده ناکامی قدم خواهند زد.

باشگاه پرسپولیس به رقابت خود در مستطیل سبز ادامه داده و در قبال اتهام‌زنی‌ها سکوت نکرده و اقدامات قانونی را انجام می‌دهد.

ما همه را دعوت می‌کنیم به بررسی علل ناکامی تیم‌های پرمهره و پر ستاره در این هفته از رقابت‌های لیگ که چگونه از کسب پیروزی مقابل تیم‌های در خطر سقوط و میان جدولی بازماندند و اکنون بدنبال بهانه جویی و فرافکنی هستند.

گفتنی است؛ اطلاعیه باشگاه پرسپولیس نیز  امروز منتشر می‌شود.

نظرات