آغاز دوره جدید صدور مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس
با ارسال عدد 6 به سامانه 20006666

آغاز دوره جدید صدور مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس

ثبت نام دوره جدید صدور مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس که متفاوت با گذشته و با در نظر گرفته شدن اصول آکادمیک و علمی و به شکلی سازمان یافته‌تر خواهد بود، آغاز شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام داریوش سودی، مشاور عالی در امور آموزشی، پزشکی و پژوهشی باشگاه، دوره جدید صدور مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس آغاز شده است.

در دوره جدید فعالیت این مدارس، باشگاه پرسپولیس نگاه جدی‌تری به این موضوع دارد و دارندگان مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس علاوه بر مجوزهایی که باید از نهادهای ذیربط دریافت کنند، بر اساس اصول علمی و آکادمیک باید استانداردهای بالاتری را اجرا کنند.

متقاضیان دریافت مجوز برای راه‌اندازی مدارس فوتبال در سراسر کشور باید برای ثبت درخواست خود و دریافت لینک ثبت نام، عدد 6 را به سامانه پیامکی 20006666 ارسال نمایند.

مجوزهای جدید در سه سطح؛ سه ستاره برنزی، چهار ستاره نقره‌ای و پنج ستاره طلایی و به شکل پروانه رسمی صادر خواهد شد و این سطح‌بندی بر اساس آئین‌نامه و ضوابط فدراسیون فوتبال ایران صورت خواهد گرفت.

از جمله شرایط و خدمات تعیین شده برای راه اندازی مدارس فوتبال با نام پرسپولیس، بهره‌مندی از خدمات آموزشی باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

همچنین مدارس دولتی و غیر انتفاعی در اولویت اخذ مجوز راه‌اندازی مدارس فوتبال هستند.

مشاور عالی باشگاه در امور آموزشی، پزشکی و پژوهشی همچنین از خیرین و چهره‌های خوشنام در امور خیریه و عام‌المنفعه دعوت به عمل آورد تا برای راه‌اندازی مدارس فوتبال در مناطق محروم و مستعد و همچنین برای کودکان کار درخواست خود را ارائه نمایند.

نظرات