دعوت باشگاه پرسپولیس، برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت باشگاه پرسپولیس، برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای، خانواده بزرگ پرسپولیس را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این دعوت آمده است: پیشکسوتان، کارکنان و آن دسته از ورزشکاران، مدیران و هواداران باشگاه میلیونی پرسپولیس که در ایران حضور دارند، همچون سال‌های گذشته دوشادوش مردم سلحشور کشورمان در گردهمایی تاریخی ۲۲ بهمن ماه، شرکت خواهند کرد تا با حضور خود ضمن رقم زدن حماسه سیاسی، اجتماعی  دیگر  استکبار جهانی را بیش از پیش مایوس و تسلیم اراده آهنین خویش کرده و بر رای آری خود بر نظام اسلامی کشورشان  تاکید خواهند کرد.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره)، سرفصل تازه‌ای برای تاریخ معاصر بشریت بود و همچنان فتح بابی است برای بیداری اسلامی و استکبارستیزی در سراسر جهان.

 مردم غیرتمند، فداکار و دلاور ایران در تمام این سال‌ها با رهبری معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری از ایران عزیز و انقلاب اسلامی خود حفظ و حراست کرده‌اند و هرگاه تهدیدها بیشتر شد با حضور افزون‌تر در صحنه‌ها، امیدهای دشمنان، را به یاس بدل کرده و آنها را در جای خود نشانده‌اند.

در این میان خانواده بزرگ پرسپولیس هم قطعا همچون سال‌های گذشته با حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در کنار ملت شهیدپرور و حماسه آفرین ایران در صفوف به هم پیوسته حضور به هم رسانده و با مشت‌های گره کرده خود استکبار جهانی را مأیوس خواهند کرد.

نظرات