تاکنون سه هزار بلیط دیدار پرسپولیس و الدحیل به فروش رفته است

تاکنون سه هزار بلیط دیدار پرسپولیس و الدحیل به فروش رفته است

تاکنون سه هزار بلیط دیدار پرسپولیس و الدحیل به فروش رفته و ظرفیت ۱۶۰۰نفره برای هواداران پرسپولیس در نظر گرفته شده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس‌، جلسه هماهنگی مدیران برای مسابقه پرسپولیس و الدحیل از رقابت‌های هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ امروز در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه برگزار شد.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس درباره ظرفیت و جایگاه تماشاگران ایرانی و حامیان پرسپولیس پرس و جو کرد‌. ناظر کره‌ای مسابقه درباره الزامات و قوانین، نکاتی را متذکر شد. بر اساس مصوبات و ابلاغ های جلسه اسکورت پلیس از ساعت ۱۵و ۳۰ دقیقه به وقت محلی مقابل هتل دو تیم حاضر خواهند شد. اتوبوس حامل اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه هتل محل اقامت را ترک می‌کند و رختکن‌ها باید ۳ ساعت قبل از شروع مسابقه برای فیلمبرداری آماده شده باشند. طبق اعلام مسوولان الدحیل و ناظر کره ای تعداد بلیط فروش رفته تاکنون سه  هزار بلیط بوده و  هزار و ششصد صندلی برای هواداران پرسپولیس در نظر گرفته شده است.

مسوولان الدحیل پیش بینی کرده اند چهار هزار بلیط به فروش برسد و پنج هزار و ۹۵۰ بلیط چاپ شده است. بر اساس اعلام ناظر کره ای مونتاری بازیکن الدحیل بدلیل اخراج در آخرین بازی فصل گذشته الدحیل از این بازی محروم است و تیم پرسپولیس بازیکن محروم ندارد.

نظرات