باشگاه در پی صدور حکم محرومیت خلیل‌زاده، این موضوع را پیگیری خواهد کرد
مدیر روابط عمومی پرسپولیس:

باشگاه در پی صدور حکم محرومیت خلیل‌زاده، این موضوع را پیگیری خواهد کرد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس در پی صدور حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی برای شجاع خلیل‌زاده این موضوع را پیگیری خواهد کرد و امیدواریم ‌مثل دربی در حق او و پرسپولیس احجاف نشود.

حسین قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: محرومیت خلیل زاده برای ما غیرمنتظره بود. بلافاصله بعد از صدور حکم با مدیرعامل، سرمربی و مدیر تیم و همین طور بازیکن صحبت کردم‌. آقای خلیل زاده از حکم محرومیت خود متعجب بود و تاکید داشت نه حرفی زده و نه اقدامی کرده‌. ما این موضوع را از طریق کمیته انضباطی بررسی می‌کنیم تا مشخص شود داور یا ناظر چه گزارشی ارایه کرده اند و یا مبنای حکم چه بوده.

وی افزود: بعد از دربی رفت خلیل‌زاده دو جلسه محروم شد و احمدزاده سه جلسه و تماشاگران پرسپولیس یک جلسه در حالی که درگیری های دیگر محرومیت نداشت و تخلفات سنگین تماشاگران برخی تیم ها محرومیت نداشته. در آن مقطع باشگاه به حکم اعتراض کرد و در جلسه استیناف با حضور بازیکن و خواجوند مدیر حقوقی باشگاه مشخص شد آقای خلیل زاده با استناد به یک عکس که هیس نشان دادن به داور تلقی شده محروم شده است در حالی که اثبات شد چنین برداشتی کاملا غلط بوده.

آنجا بازیکن قسم خورد فقط با اشاره دست به داور گفته "بخدا پتالتی نبود". کمیته استیناف هم سه چهار ساعت قبل از بازی دوم حکم داد و یک جلسه محرومیت را تبدیل به محرومیت تعلیقی کرد اما چون خلیل زاده بدلیل محرومیت در لیست هجده نفره کالدرون نبود و تمرینات سنگینی یک روز قبل و روز بازی انجام داده بود عملا بازی دوم را هم از دست داد و تعلیق هم در پرونده اش باقی ماند‌.

آقای انصاری فرد هم ضمن طرح اعتراض هایی صریح درخواست کردند انصاف نیست بازیکن با استناد اشتباه به یک عکس دو بازی را از دست دهد و محرومیت  تعلیقی هم در پرونده داشته باشد و برخی بازیکنان که کلکسیون درگیری و پرخاشگری آشکار و بزن بزن را داشته اند محروم نشوند.

آن زمان مسوولان کمیته استیناف و انضباطی خود قبول داشتند در حق این بازیکن سخت گیری زیادی شد و مستوجب از دست دادن دو بازی نبود و گفتند تعلیق را هم  رفع می کنیم. در حکم استیناف هم  به صراحت قید شده بود داور دربی در پاسخ به استعلام رسمی ما اعلام داشته بازیکن هرگز به بنده بی احترامی نکرد. حال نیز اطلاعیه صادره نشان می دهد هنوز گزارش ناظر و داوری دریافت نشده است.

قدوسی تصریح کرد: باشگاه این موضوع و دلیل محرومیت را جویا می شود و پس از پیگیری موضوع اطلاع رسانی لازم را خواهد داشت. مسوولان کمیته انضباطی واقف هستند که در دو سه مورد پرسپولیس از احکام سخت گیرانه در قبال پرسپولیس و مهربانانه در قبال برخی تیم ها و نادیده گرفتن تخلفات شان بشدت متضرر شده است. باشگاه با مستندات قوی این مسایل را مطرح می کند.

 

وی در انتها گفت: حال نیز بررسی می کنیم که مبنای این حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی چه بوده است. ما ضمن دریافت نظرات بازیکن و مدیر تیم موضوع و علل این حکم را جویا خواهیم شد و قبل از بررسی ها قضاوت تمام و کمال نمی کنیم اما  خلیل زاده همچون دربی رفت که حقانیتش ثابت شد تاکید دارد مرتکب تخلفی نشده و از این حکم متعجب است و دلیل آن را از ما می خواهد‌ و ما هم آن را پیگیری می کنیم.

نظرات