فرناندو گابریل: خوشحال هستم که به توافق ارزشمندی دست پیدا کردیم
نمی‌توانم پرسپولیس را فراموش کنم

فرناندو گابریل: خوشحال هستم که به توافق ارزشمندی دست پیدا کردیم

بازیکن برزیلی سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس را نمی‌توانم فراموش کنم. ارتباط عاطفی من با پرسپولیس ادامه دارد. برای من سخت است کار را در فیفا پیش ببرم. خوشحالم مدیرعامل پیگیر بود و در این جا به توافق ارزشمندی رسیدیم.

فرناندو گابریل در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من پرسپولیس را خیلی دوست دارم. بعد از جدایی، چند تیم عوض کردم ولی حال و هوای آن را نداشت. خاطرات پرسپولیس را همیشه در ذهن خودم مرور می‌کنم و پرسپولیس در قلب من جای دارد.

وی ادامه داد: چه خودم و چه همسرم زندگی در تهران را دوست داشتیم. برای ما شهری خوب و پر از خاطره بود. در این چند سال هم نتایج پرسپولیس و قهرمانی‌ها را دنبال می‌کردم. بابت آنها هم خیلی خوشحال بودم. واقعیت این است که وقتی در جایی مثل پرسپولیس بازی می‌کنید سخت است که دیگر آن را فراموش کنید.

وی افزود: هواداران پرسپولیس هم هنوز به من لطف دارند. پیام های محبت آمیز می دهند. گویی هنوز عضوی از پرسپولیس باشم و این برای من جالب است و باعث شده تا این ارتباط عاطفی را حفظ کنیم.

فرناندو خاطر نشان کرد: امیدوارم باز هم یک روزی به تهران بیایم و خاطرات را زنده کنم. دوست دارم این زمان خیلی دور نباشد. از رییس جدید باشگاه (مدیرعامل) و همکاران ایشان هم تشکر می کنم که پیگیر این پرونده بوده اند و حتی به این جا سفر کردند.

برای من خوشایند نبود و نیست با توجه به علاقه ای که به پرسپولیس و هوادارانش دارم ، این موضوع را در رکن قضایی فیفا دنبال کنم و خدای ناکرده این مساله برای باشگاه مشکل ساز شود. خوشحالم که خارج از آن جا به تفاهم ارزشمندی رسیدیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس را به قدری دوست دارم که حتی خواستم برای من پیراهن تیم را بیاورند تا آن را هم به یادگار داشته باشم. باز هم از مدیریت باشگاه و از معاونان ایشان که به این جا آمدند تشکر می کنم. تفاهمی که به آن رسیدم واقعا ارزشمند بود.  امیدوارم در آینده نزدیک تهران و هواداران را از نزدیک ببینم.

نظرات