گل‌محمدی: برای من حس خوبی است که بعد از هفت سال به پرسپولیس برگشته‌ام

گل‌محمدی: برای من حس خوبی است که بعد از هفت سال به پرسپولیس برگشته‌ام

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای من حس خوبی است که بعد از هفت سال به پرسپولیس برگشته‌ام و امیدوارم بتوانم جواب محبت کسانی که حمایت کرده‌اند را بدهم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان در جمع اصحاب رسانه گفت: چند روز منتظر این لحظه بودیم که در حضور هواداران تمرین کنیم. حضور آنها انرژی مثبت است و این انگیزه ما را بیشتر خواهد کرد. امیدوارم از این حمایت‌ها استفاده کنیم و روزهای خوبی را برای آنها رقم بزنیم.

گل محمدی درباره صحبت‌های حمیداوی تصریح کرد: در هر نقل و انتقالی یکسری حرف‌ها و حدیث‌ها وجود داشته است. در این انتقال چیزی که مهم بود، منافع دو باشگاه بود که تامین شد. هم آنها از جدایی من راضی بودند و هم باشگاه ما تلاش کرد که این اتفاق بیفتد. این حواشی خیلی هم طول نکشید و این نشان می‌دهد رضایت وجود داشته است. در هر صورت من با رضایت حمیداوی توانستم با پرسپولیس قرارداد ببندم.

یحیی گل محمدی درباره خاطرات هفت سال پیش و انگیزه‌اش در دوره دوم حضورش در این تیم عنوان کرد: تیم خوبی داریم. بازیکنانی داریم که سه قهرمانی را تجربه کرده‌اند و انگیزه زیادی برای قهرمانی چهارم دارند. به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده‌ایم و بازیکنانم انگیزه زیادی دارند. با تمام وجود کار می‌کنیم و می‌جنگیم و هر چه در توانمان است، در زمین اجرا می‌کنیم.

سرمربی سرخپوشان در مورد مشکلات مالی خاطرنشان کرد: تنها نگرانی من این بحث‌های مالی و پرداختی بازیکنان و اعضای تیم است. امیدوارم به جایی نرسیم که این مشکلات مالی، ایجاد بی‌انگیزگی کند. اعضای هیات مدیره و مدیر عامل تلاش زیادی می‌کنند تا این مشکلات حل شود.

یحیی گل‌محمدی در خصوص خریدهای جدید پرسپولیس اظهار داشت: در حال مذاکره با استوکس هستیم. درباره اوساگونا ۱۰ روز قبل با من مشورت کردند و من هم تایید کردم. وقتی در شهرخودرو هم بودم، می‌خواستیم با این بازیکن مذاکره کنیم. امیدوارم برای تیم موثر باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد مبلغ قراردادش با پرسپولیس افزود: بعضی مسائل که در قراردادها وجود دارد، شخصی است. از مربی تیم ملی بالاتر نداریم که رقم قرارداد او هم بعد از حرف و حدیث‌های متفاوت، رسانه‌ای نشد، پس بهتر است در برخی مسائل سرک نکشیم.

گل محمدی در پایان در مورد پیش‌بینی‌اش از دربی برگشت پایتخت بیان کرد: خیلی زود است که در این خصوص صحبت کنیم. پیش از آن دو بازی با تراکتور و صنعت نفت آبادان در پیش داریم. تمام تمرکز ما روی بازی با تراکتورسازی است زیرا بازی سختی با این تیم داریم.

نظرات