تقدیر انصاریفرد از زحمات ماهینی و رفتار حرفه‌ای سیدی و احمدزاده

تقدیر انصاریفرد از زحمات ماهینی و رفتار حرفه‌ای سیدی و احمدزاده

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از زحمات حسین ماهینی و رفتار حرفه‌ای محسن سیدی و فرشاد احمدزاده تقدیر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین ماهینی کاپیتان متعصب پرسپولیس که در فصل محرومیت تیم از جذب بازیکن به رغم مصدومیت و درد برای پرسپولیس به میدان رفت و به همین دلیل رباط صلیبی پاره کرد، در جلسه‌ای که افشین پیروانی هم حضور داشت رضایت نامه قطعی‌اش را دریافت کرد.

در این نشست صمیمانه انصاری فرد از زحمات ماهینی تقدیر کرد و قرار است در دیدار با تیم بعدی او با انجام هماهنگی‌هایی، مراسم ویژه‌ای بمنظور تقدیر از ماهینی برگزار شود. ماهینی بازیکن آزاد است و طی روزهای آتی درباره تیم بعدی‌اش تصمیم می‌گیرد‌.

انصاری فرد در این باره به سایت باشگاه گفت: پرسپولیس به ستاره‌های وفاداری چون ماهینی که عاشقانه این تیم را دوست دارند افتخار می‌کند. ماهینی بخاطر کمبود بازیکن با درد بازی کرد و آسیب دید و بازی کردن در چند پست موجب شد جام جهانی و تیم ملی را از دست بدهد. باید قدرددان زحمات او و نفراتی چون احمدزاده، همتی، اسدی و همه اعضای تیم بود. از رفتار حرفه‌ای احمدزاده هم‌ باید یاد کرد.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: همچنین از آقای محسن سیدی که نیم فصل اول پرتلاش بودند و دوشنبه شب بسیار حرفه‌ای رفتار کردند، ممنونیم و روز سه‌شنبه یا چهارشنبه جلسه‌ای با ایشان برای توافق خواهیم داشت‌.

نظرات