گل محمدی: افتخار می کنم که باز هم در پرسپولیس هستم

گل محمدی: افتخار می کنم که باز هم در پرسپولیس هستم

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با کمک خدا و تعامل خوبی که بین باشگاه‌های پرسپولیس و شهرخودرو انجام شد انتقال خیلی خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم منشاء و شروع خوبی برای افتخارات آینده باشد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه مسئولین با باشگاه شهرخودرو تماس گرفتند تا رضایت او را جلب کنند و همچنین ارقام سنگینی که در حدود 5 میلیارد برای این انتقال مطرح شده است، گفت: اینکه چه کسی زنگ زده و تماس داشته را واقعاً من خودم هیچ اطلاعی ندارم. در هر صورت این اتفاقی که افتاد  انتقالی بود که بین دو باشگاه صورت گرفت و خیلی سریع و بدون هیچ حاشیه‌ای انجام شد.

وی افزود: در این انتقال منافع دو باشگاه خیلی خوب تأمین شد. خوشحالم که اینجا هستم و باعث افتخارم است که بعد از هفت سال به عنوان مربی در اینجا کار می‌کنم. می‌دانم که در این چند وقت هواداران اذیت شدند چون این تیم بلاتکلیف بود. با کمک خدا و تعامل خوبی که بین باشگاه‌های پرسپولیس و شهرخودرو انجام شد انتقال خیلی خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم منشاء  و شروع خوبی برای افتخارات آینده باشد.

گل محمدی در مورد اینکه هواداران شهر خودرو از این اقدام او ناراحت هستند، خاطرنشان کرد: من به هواداران خوب مشهدی حق می‌دهم ولی در فوتبال حرفه‌ای خیلی اتفاق ها ممکن است بیافتد. در فوتبال حرفه‌ای چیزی که خیلی مشخص و مهم است بحث منافع باشگاه‌ها است. شک نکنید اگر من  به اینجا آمده‌ام منافع باشگاه شهر خودرو هم تأمین شده است و آنها هم راضی بودند که این انتقال صورت گرفته است.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: من یک سال و نیم خوب را در این تیم داشتم و شاهد روزهای خوب و بد زیادی را با این تیم داشتم. انصافاً حمایت خیلی خوبی از تیم ما صورت گرفت و جا دارد از تک‌تک اعضای باشگاه به خصوص بازیکنان خوب تیم که با سختی‌ها و مشکلاتی که داشتند خیلی کمک کردند برای اینکه این تیم به این جایگاه برسد.

یحیی گل محمدی در خصوص اینکه نام او به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی مطرح شده بود و به نظر می‌رسد با حضور در پرسپولیس شانس حضور در تیم ملی را از دست داده است، گفت: فکر می‌کنم در بحث ملی حداقل از لحاظ تجربه برای من مقداری زود بود. این فرصت وجود دارد که در آینده بتوانم این شانس را پیدا کنم و حداقل به عنوان کاندیدا انتخاب شوم اما برای من حضور در پرسپولیس نمی‌گویم بیشتر از تیم ملی اما کمتر از تیم ملی هم نیست واقعاً خوشحالم  از این اتفاق خوبی که افتاد.

نظرات