انصاریفرد: گل محمدی از حیث فنی و اخلاقی در سطح بالایی است

انصاریفرد: گل محمدی از حیث فنی و اخلاقی در سطح بالایی است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم با اتحاد و همدلی قهرمانی چهارم در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد در نشست معارفه یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم به انتخاب خودمان دست پیدا کنیم. این مربی از حیث فنی و اخلاقی در سطح بالایی است و افتخار می‌کنیم که یک ایرانی به این افتخارات دست یافته و از نظر فنی قابل رقابت با مربیان خارجی است و از یحیی گل محمدی تشکر می‌کنم که دعوت ما را پذیرفت.

وی افزود: علی‌رغم اینکه کار انتقال در میانه فصل و از رقیبی که با ما رقابت تنگاتنگی دارد، موفقیت بزرگی است و با همت طرفداران رخ داد. از مجموعه شهرخودرو و هیات مدیره این باشگاه تشکر می‌کنم.

انصاریفرد با تشکر از هواداران تصریح کرد: هواداران از پیوستن گل محمدی به خانواده پرسپولیس استقبال کردند و خوشحال هستند. امیدواریم که با کمک همدیگر، اتحاد بین باشگاه، بازیکنان، کادرفنی، پیشکسوتان و ... قهرمانی چهارم در لیگ برتر، قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم.

نظرات