زهرا اسفندیاری مدیر امور اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس شد

زهرا اسفندیاری مدیر امور اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس شد

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مدیر امور اداری و پشتیبانی باشگاه منصوب شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاریفرد ضمن قدردانی از تلاش‌ها، خدمات و زحمات حسین علیپور و با توجه به موضوع بازنشستگی وی، با صدور حکمی، زهرا اسفندیاری را به عنوان مدیر جدید امور اداری و پشتیبانی باشگاه معرفی کرد.

مسوول ورزش بانوان شهرستان فیروزکوه، مشاور فرماندار فیروزکوه در امور جوانان، حسابدار تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استان تهران، مسوول مالی هیات والیبال استان، رئیس و دبیر واحد اداره نظارت بر اماکن ورزشی، رئیس اداره توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان تهران، مسوول کمیته آمادگی جسمانی استان تهران و ... از جمله سوابق حرفه‌ای و مسوولیتی مدیر جدید اداری و پشتیبانی باشگاه،  بوده است.

زهرا اسفندیاری با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، دارای مدارک مربیگری و داوری در رشته‌های مختلف ورزشی  چون ایروبیک، والیبال، فوتسال، هندبال، پینگ پنگ و آمادگی جسمانی است و به عنوان مدرس ایروبیک نیز فعالیت دارند.  

امروز یکشنبه با حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و کارکنان، مراسم تودیع و معارفه‌ای هم برگزار شد. در این جلسه از تلاش‌های صادقانه حسین علیپور قدردانی شد و تابلو فرشی هم به رسم یادبود تقدیم وی گردید. علیپور از سال 94 به عنوان مدیر امور  اداری و پشتیبانی باشگاه فعالیت داشت.

نظرات