کالدرون: برای بازی مهم فردا آماده هستیم

کالدرون: برای بازی مهم فردا آماده هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زمان بازی عوض شده اما این مهم نیست و در ساعت 15 سرما کمتر است. ما برای بازی مهم فردا آماده هستیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سایپا از هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه گفت:

همه تیم‌ها مقابل ما خوب بازی می‌کنند و ما تا اینجا بازی آسانی نداشتیم چرا که بازی با پرسپولیس برای سایر تیم‌ها یک بازی خاص است. همه می‌خواهند ما را ببرند و فکر می‌کنم فردا هم بازی سختی خواهیم داشت اما امیدوارم بازی فردا سخت نباشد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه در سطح دفاعی تیم‌تان اشتباهاتی وجود داشت، تصریح کرد: نمی‌دانم چه اشتباهاتی را می‌گویید. روش من این است که با توجه به برگزاری چهار روز یک بار بازی‌ها تغییراتی را در تیم ایجاد می‌کنم. به خاطر اینکه بازی‌ها فشرده است و احتمال آسیب دیدگی بازیکنان وجود دارد و برخی از بازیکنان خسته می‌شوند. همیشه وقتی مسابقات فشرده بوده تغییراتی را در سیستم و ترکیب تیمم داشته‌ام.

کالدرون در ادامه عنوان کرد: امیدوارم بازی فردا سخت نباشد. رقبای ما همگی خوب هستند و خوب هم دفاع می‌کنند و اگر فردا نتوانیم گل اول را بزنیم کار سخت می‌شود.

سرمربی قرمزپوشان درباره کیفیت زمین ورزشگاه شهر قدس خاطرنشان کرد: تیم حریف بیشتر از ما از بازی مستقیم استفاده می‌کند اما ما مهاجم 190 سانتیمتری نداریم. سبک بازی ما به شکل دیگری است و ما روش خودمان را داریم. اگر زمین خوب نباشد دچار مشکل می‌شویم. بازیکنان می‌توانند فردا خودشان را با شرایط زمین وفق بدهند. ما در همین شرایط زمین، تمرین می‌کنیم.

کالدرون در مورد اینکه برخی مهدی ترابی را با لیونل مسی مقایسه می‌کنند، افزود: به نظرم این مقایسه‌ها نباید انجام شود اما انجام می‌شود و مشکلی هم نیست ولی ترابی خیلی آماده است و خوشحالم که بازی‌های ترابی را می‌بینم. همه ما از کیفیت بازی ترابی لذت می‌بریم و به همین دلیل خیلی خوشحالم.

گابریل کالدرون در مورد اینکه عالیشاه از فهرست پرسپولیس خارج شده اما سیامک نعمتی به فهرست بازگشته نیز بیان کرد: ‌من مربی تیم هستم و در مورد 25 بازیکن تیم تصمیم می‌گیرم. اینکه چه کسی بازی کند و چه کسی ذخیره باشد و چه کسی نباشد، این تصمیمی است که همیشه من می‌گیرم و ممکن است بازیکنان و مردم با آن موافق نباشند اما این تصمیم سرمربی است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه سیدجلال حسینی از کادر فنی دلخور است، افزود: رابطه من و کاپیتان خیلی خوب است. او  هر وقت بازی کرده یا نکرده رفتاری حرفه‌ای داشته. ‌برخی خبرنگاران دنبال جنجال می‌گردند. من مشکلی با سیدجلال ندارم. رابطه خوبی با هم داریم. همانطور که در ابتدای فصل هم گفتم سه دفاع وسط بین‌المللی و عالی داریم و وقتی دو نفرشان بازی می‌کنند یک نفرشان بیرون می‌ماند. ما هر چهار روز یک بار بازی داریم و به همه بازیکنانمان هم نیاز داریم.

کالدرون درخصوص قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه گروه‌ها سخت هستند اما گروهی که در آن قرار داریم را دوست دارم چرا که از تیم‌های رقیب شناخت خوبی دارم. من به تیمم اطمینان دارم و مسلما بازی‌های سختی خواهیم داشت اما امید دارم که به مرحله بعدی صعود خواهیم کرد.

سرمربی سرخپوشان در خصوص اینکه تیمش می‌تواند در آسیا قهرمان شود، گفت: ما باید بازی به بازی جلو برویم. اما من همیشه جاه‌طلب هستم و می‌خواهم موفق شوم.

نظرات