کالدرون: به تیم مقابل احترام می‌گذارم و در این بازی به دنبال پیروزی هستم

کالدرون: به تیم مقابل احترام می‌گذارم و در این بازی به دنبال پیروزی هستم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای گل زدن دردسر خواهیم داشت اما من به تیم مقابل احترام می‌گذارم و در این بازی به دنبال پیروزی هستم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر گل کهر سیرجان از هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه گفت: بازی سختی داریم و دیدید که گل‌گهر چگونه دفاع می‌کند. استقلال و شهرخودرو برای بردن این تیم مشکل داشتند و این بازی برای ما هم سخت خواهد بود. می‌دانیم که باید پیروز باشیم.

وی در خصوص ترکیب تیم افزود: اگر تغییری باشد شما خواهید دید. بازیکنان آماده هستند و روحیه خوبی دارند. انگیزه خوبی در تیم ما مثل بازی گذشته وجود دارد.

گابریل کالدرون در مورد جدایی سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: من از جزییات این اتفاق باخبر نیستم. من هم این مشکل را دارم اما من چون برای احترامی که به خودم و بازیکنان و هواداران پرسپولیس دارم و با اصولی که دارم این کار را تا دسامبر انجام نخواهم داد. من تیمم را سه روز قبل از بازی ترک نمی‌کنم. قبل از ۲۶ دسامبر و وقتی باشگاه هیچ زمان تصمیم‌گیری ندارد، چنین کاری نمی‌کنم.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: تا آن موقع ما زمان داریم که بتوانیم تصمیم بگیریم و این مشکل را حل کنیم. امیدوارم تا آن موقع مشکلات حل شود. چیزی که مهم است بازی فردا و سه امتیاز پیش‌رو است.

نظرات