کالدرون: امروز تیم من عالی بود، از بازیکنانم و هواداران ممنونم

کالدرون: امروز تیم من عالی بود، از بازیکنانم و هواداران ممنونم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. به هواداران هم تبریک می‌گویم که حمایت کردند. ما شایسته این 3 امتیاز بودیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر ذوب آهن در اصفهان که با برتری 3 بر صفر سرخپوشان پایتخت همراه شد، در جمع اصحاب رسانه گفت: می‌دانستیم که 9 سال است در اینجا برنده نشدیم اما امروز تیم من عالی بود. از بازیکنانم ممنون هستم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه فکر می‌کرد پرسپولیس سه گل به ذوب‌آهن بزند، افزود: ما در بازی آخر موقعیت‌های زیادی داشتیم اما به گل نمی‌رسیدیم. در هفته‌ای که گذشت روی شوت و سانتر کار کرده بودیم و می‌دانستیم که بازیکنان توانمندی داریم و با این روش می‌توانیم برنده شویم. من درباره کیفیت تیم خودم حرف می‌زنم و معتقدم که می‌توانستیم برنده این بازی باشیم.

کالدرون تصریح کرد: ذوب‌آهن در سه بازی اخیر خود دو برد و یک مساوی داشت اما کیفیت و کار بازیکنان من باعث شده بود تا آنها به دردسر بیفتند و این به خاطر شایستگی تیم ما بود.

سرمربی قرمزپوشان در مورد استفاده از بشار رسن خاطرنشان کرد: او در اختیار تیم ملی عراق بود و وقتی برگشت نتوانست خوب تمرین کند و به همین خاطر در بازی قبل از او استفاده نکردیم اما برای این بازی شرایط خوبی داشت و به او اطمینان داشتم، امروز نشان داد که بازیکن خوبی است و از او راضی هستم.

گابریل کالدرون درباره درگیری امید عالیشاه و سیامک نعمتی پیش از این مسابقه، گفت: این اتفاقات همیشه در فوتبال افتاده و در آینده هم ممکن است رخ بدهد. من هم خودم فرزند دارم و ممکن است آنها هم با هم درگیر شوند. این اتفاق برای روز قبل از بازی بود. تصمیم درستی گرفتم و اجازه دادم آنها استراحت کنند. کمیته انضباطی باشگاه در این مورد تصمیم لازم را خواهد گرفت.

کالدرون در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که آیا از عملکرد شجاع خلیل‌زاده و سیدجلال حسینی راضی است، بیان کرد: من از هر سه دفاع وسط خودمان راضی هستم. مشکل دفاع نداریم. همیشه اینطور هستم که هر کسی در تیم من ممکن است بازی کند. ممکن است برای رسانه‌ها اینطور باشد که فکر کنند یک تیم همیشه باید ثابت باشد اما برای من اینطور نیست.

سرمربی پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: هر سه دفاع وسط من بین‌المللی و بزرگ هستند. شخصیت خوبی دارند و بازیکنان خوبی هستند. این شانس برای ما وجود دارد که هر سه نفر آنها را در اختیار داریم. در یک بازی دو نفر آنها بازی می‌کنند و یک نفر باید بیرون بنشیند اما امروز در دقایق آخر بازی تصمیم گرفتم هر سه نفر آنها بازی کنند. 

گابریل کالدرون در مورد نیمکت‌نشینی علیرضا بیرانوند گفت: این تصمیم من بود. وقتی علی می‌خواست برود و جایزه را بگیرد پرسیدم لازم است که برود، گفتند اگر نرود ممکن است جایزه را از دست بدهد. به نظر من این حقیقت نداشت چون بازیکن قطری نرفت اما جایزه را گرفت. به هر حال نمی‌خواستم علی جایزه را از دست بدهد. از او پرسیدم کی برمی‌گردد و به من گفت که دوشنبه، اما سه‌شنبه برگشت و با یک جلسه تمرین نمی‌توانست در ترکیب قرار بگیرد.

کالدرون در ادامه گفت: علی بهترین دروازه‌بان آسیا است. من رابطه نزدیکی با او دارم و همیشه از من حمایت کرده است اما اصول خودم را برای هدایت تیم دارم که برای همه یکسان است. او بهترین است، ضمن اینکه باید به رادوشوویچ به خاطر بازی خوبش تبریک بگویم و این اتفاقی نبود. او در کنار بهترین دروازه‌بان آسیا تمرین می‌کند و با اینکه شانس زیادی برای بازی کردن ندارد اما طوری تمرین می‌کند که انگار در بازی بعدی فیکس خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: باید بگویم علی هم با اینکه روی نیمکت بود رفتار فوق‌العاده‌ای داشت. او هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان هم‌بازی، فوق‌العاده است.

نظرات