دوست دارم پرسپولیس، قهرمان شود
بزیک پس از بیرون آوردن قرعه برای سرخپوشان؛

دوست دارم پرسپولیس، قهرمان شود

قرعه بازی با شهرداری ماهشهر را ادموند بزیک برای سرخپوشان بیرون آورد. او پس از این قرعه گفت: راستش دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود و عاشقش هستم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ادموند بزیک بازیکن و مهاجم سال‌های گذشته پرسپولیس و سپاهان، کسی بود که امروز قرعه حریف سرخپوشان در مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی را از گلدان بیرون آورد. حداقل روی کاغذ و بر اساس حساب و کتاب‌های معمول فوتبال باید گفت، برای پرسپولیس خوش قدم بود و دستش خوب.

البته نباید از یاد ببریم که واقعیت فوتبال غیر از این است. در شرایط عادی هم برای پرسپولیس بازی آسان وجود ندارد و جام حذفی هم پر از حوادث است و به نهایت تمرکز، وقت و تلاش نیاز دارد حتی اگر تیمی از دسته دوم روبروی شما قرار بگیرد. چنانکه سال قبل هم داماش تا فینال رقابت‌ها راه یافت.

ادموند بزیک که سابقه بازی در دو تیم حاضر در این قرعه‌کشی را داشت، پس از این مراسم گفت: من عاشق پرسپولیس هستم و اگر صادقانه بگویم؛ دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود.

وی همچنین اظهار کرد: جام حذفی، جام شگفتی‌ها است. نباید هیچ تیمی را در این مسابقات دست کم گرفت. جام حذفی کوتاه‌ترین راه برای رسیدن به قهرمانی و آسیا است و همین مساله رقابت را سنگین‌تر و نزدیک‌تر می‌کند.

نظرات