هدف؛ مبارزه با مواد مخدر
بازیکنان پرسپولیس و استقلال و دایی و شمسایی شاگرد پروین شدند

هدف؛ مبارزه با مواد مخدر

تیم منتخب ورزشکاران و قهرمانان در دیداری که برای مبارزه با مواد مخدر برگزار شد با مربیگری علی پروین و حضور برخی بازیکنان پرسپولیس و استقلال و ستاره ها به برتری چهار بر سه دست یافت. در این دیدار علی دایی هم به میدان رفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، به دعوت سردار مومنی امروز برخی از ستاره‌های ورزش ایران و بازیکنان پرسپولیس و استقلال در قالب تیم قهرمانان به منظور مبارزه با مواد مخدر به مصاف تیم مقابل رفتند.

هدایت تیم ستاره‌ها را علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران برعهده داشت. علی دایی آقای گل جهان و وحید شمسایی هم از جمله بازیکنان این تیم بودند. سید جلال حسینی، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه و محمد انصاری از پرسپولیس و روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند از استقلال هم در این تیم به میدان رفتند.

این بازی نمادین در نهایت با برتری چهار بر سه شاگردان پروین به پایان رسید. دانشگر، اسماعیلی، شمسایی و جماعتی گل های تیم خود را بثمر رسانند. محمد منصوری پیشکسوت پرسپولیس، محمد نوازی هم در این بازی حضور داشتند. رنگرز قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان هم روی نیمکت تیم ستاره‌های ورزش نشسته بود.

نظرات