کالدرون: برای صدمه ندیدن پرسپولیس، جانم را هم می‌دهم
به من باشد، تمام بازیکنان خودم را در حد تیم ملی می‌دانم

کالدرون: برای صدمه ندیدن پرسپولیس، جانم را هم می‌دهم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه چیز خوب است و از روز گذشته تمرینات را شروع کردیم. باشگاه امروز در خصوص محرومیتم بیانیه‌ای منتشر کرده است و همه چیز در آن عنوان شده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان ایران در جمع اصحاب رسانه گفت: همه چیز خوب است و از روز گذشته تمرینات را شروع کردیم. چهار بازیکن از تیم جوانان و امید به تمرینات ما اضافه شدند و تعدادی هم در تمرینات تیم ملی حضور دارند که از این اتفاق خوشحالیم.

سرمربی سرخپوشان درباره محرومیتش توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال افزود: باشگاه در این زمینه بیانیه ای منتشر کرده و همه چیز در آن عنوان شده است. صحبت دیگری در مورد آن موضوع ندارم.

گابریل کالدرون در مورد اینکه روز گذشته مصاحبه‌ای از وی منتشر شده که مدعی شده بود برخی مربیان صندلی پرت کرده‌اند، عنوان کرد: من در مورد این مسائل با کسی حرف نزدم و در این زمینه فقط بیانیه‌ای از سوی باشگاه، منتشر شده است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جذب بازیکن تصریح کرد: این موضوع یک کار مشترک بین من و باشگاه است و طبیعتا بازیکنی را جذب می‌کنیم که با شرایط باشگاه همخوانی داشته باشد، البته زود است فعلا در این باره صحبت کنیم.
کالدرون در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شجاع خلیل‌زاده می‌توانست به تیم ملی دعوت شود، بیان کرد: ‌در این زمینه مربی تیم ملی تصمیم می‌گیرد، چون او است که بررسی می‌کند تیمش به چه مهره‌هایی نیاز دارد. از نظر من، بازیکنان پرسپولیس بهترین بازیکنان دنیا هستند و اگر دست من بود دوست داشتم همه آنها به تیم ملی دعوت شوند، چون آن ها را در این حد می دانم، اما من مربی پرسپولیس هستم و این مربی تیم ملی است که باید نفراتش را انتخاب و روی آنها برنامه‌ریزی کند.
سرمربی سرخپوشان ایران در پاسخ به این سوال که آیا این وقفه به وجود آمده روی عملکرد تیمی شما تاثیر می‌گذارد، خاطرنشان کرد: طبیعی است که تیم ملی هم نیاز به زمان دارد و آنها هم باید در کنار هم تمرین کنند، این مدت 12-10 روزه برای تیم ملی است، اما وقفه به‌ وجود آمده برای برخی‌ها خوب و برای برخی تیم‌ها بد است. در آخرین تعطیلی به وجود آمده ما خوب به مسابقات برنگشتیم ولی سعی می‌کنم این بار بعد از اردوی تیم ملی، پرسپولیس با شرایط خوبی به مسابقات بازگردد.

کالدرون در مورد اینکه آیا جونیور از تفکرات شما به صورت کامل خارج شده است، افزود: جونیور هنوز عضوی از تیم ما است و باید ببینیم چگونه کار می‌کند. همه چیز بستگی به وضعیت این بازیکن در تمرین دارد. ما هیچ بازیکنی را رد نمی‌کنیم و اگر دیدید جونیور روزی در ترکیب پرسپولیس بازی کرد، مطمئن باشید در طول هفته او خوب کار کرده و روندش را تغییر داده است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص سوال خبرنگاری که پرسید؛ شما قبلا اعلام کردید برخی از وسایل تمرینی را خریده‌اید. آیا مشکلات شما از نظر مالی حل شده است، افزود: من هنوز منتظر جواب باشگاه هستم و امروز وقتی بعد از 4 روز تعطیلی به تمرین برگشتم، متوجه شدم زمین تمرین ما هنوز مشکلات سابق را دارد. سال‌هاست در فوتبال هستم و تجربه زیادی دارم، وقتی زمین خوب نیست باید روی آن شن بریزند که منافذ پوشیده شود و سطح زمین به حالت صاف در بیاید ولی ظاهرا حتی پول برای خرید شن هم وجود نداشته که زمین امروز این شرایط را دارد. من خیلی نگرانم و معتقدم زمین تمرین مهم‌ترین مسئله ما است. امیدوارم مشکلات مالی حل شود، چون بازیکنان مطالبات سال قبلشان را می‌خواهند و البته می‌دانم که مدیرعامل هم در حال تلاش است تا مشکلات حل شود، اما واقعیت این است که زمین تمرین مهم‌ترین مسئله برای آمادگی یک تیم است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه تا امروز چقدر از باشگاه دریافتی داشته است، گفت: من 20 درصد از قراردادم را در همان ابتدا دریافت کرده‌ام ولی با شرایط باشگاه کنار آمدم. در این مدت تلاش کردم بهترین نتیجه را بگیرم و مدیریت هم در تلاش است، اما در نظر داشته باشید که ما بدون بازیکن خارجی در حال رقابت با برخی از تیم‌ها هستیم که بازیکنان خارجی خوبی دارند. این کار و شرایط پرسپولیس قابل تقدیر است.

گابریل کالدرون در خصوص اینکه صبر شما با این شرایط تا چه زمانی خواهد بود، گفت: من تا دسامبر (آذرماه جاری) با باشگاه همکاری می‌کنم و سعی می‌کنم با شرایط کنار بیایم، وظیفه من این است که کاری نکنم تا این تاریخ به باشگاه صدمه‌ای برسد. در این راه جانم را هم می‌گذارم و بعد از آن زمانی داریم که تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

نظرات