پیکان برابر سرخپوشان امید متوقف شد
در حضور مربی و آنالیزور پرسپولیس

پیکان برابر سرخپوشان امید متوقف شد

امیدهای پرسپولیس در یکی از بازی‌های سنگین خود از دور برگشت لیگ برتر امیدهای تهران در خانه خود، پیکان دوم جدولی را متوقف کرد. این بازی در حضور خواگین مربی و خانبان آنالیزور تیم فوتبال پرسپولیس انجام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شاگردان منصور هاشمی امروز شنبه در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی، تیم پیکان را که در رده دوم جدول رقابت‌ها قرار دارد، متوقف کردند و این در حالی بود که آنها بازی رفت را واگذار کرده بودند. دو تیم در این بازی حملات مختلفی را روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند ولی بازی در نهایت بدون گل به پایان رسید.

منصور هاشمی در این دیدار از جمع 6 بازیکن جدید خود، 3 نفر را به کار گرفت که از عملکرد آنها و دیگر بازیکنانش راضی بود.
سرخپوشان امید با هدایت منصور هاشمی در 5 بازی گذشته فقط یک گل دریافت کرده‌اند و 13 گل به ثمر رسانده‌اند. 3 پیروزی و 2 تساوی حاصل عملکرد سرخپوشان در این بازی‌ها بود.

تیم امید پرسپولیس که در جدول بازی‌ها روند صعودی داشت پس از این دیدار با ۲۸ امتیاز در مکان هفتم جدول باقی ماند.

بنابر اعلام رضا ریاضتی، سرپرست تیم امید، خواگین مربی تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با خانبان آنالیزور تیم تلاش دو تیم را نظاره کرده بود، در پایان این بازی، به محمد پنجعلی، مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس، اعلام کرد؛ با هماهنگی کالدرون و با توجه به مشاهداتی که داشته است تعدادی از بازیکنان تیم‌های امید و جوانان پرسپولیس برای حضور در تمرینات بزرگسالان فراخوانده می‌شوند.

نظرات