مدیر روابط عمومی پرسپولیس: باشگاه به حمایت و صبوری هواداران بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد

مدیر روابط عمومی پرسپولیس: باشگاه به حمایت و صبوری هواداران بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در زلزله آذربایجان شرقی را به خانواده قربانیان زلزله و مردم خطه غیور آذربایجان صمیمانه تسلیت می‌گوییم و برای مصدومان و مجروحان آرزوی بهبودی داریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس پس از تسلیت بمناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در زلزله آذربایجان شرقی، اظهار داشت: آقای کالدرون درباره مسایل مالی و مطالبات خود هیچ صحبت جدیدی با باشگاه نداشته‌اند. هفته گذشته بود که ایشان علاوه بر پیگیری حق و حقوق کل تیم درباره پرداخت مطالبات خود با آقای انصاری فرد صحبت کردند و مدیریت باشگاه هم به ایشان اعلام داشت تا دو سه هفته دیگر مطالبات شما و بخشی از قراردادهای بازیکنان پرداخت می‌شود.

وی افزود: باشگاه می‌کوشد با توجه به اینکه بخشی از درآمدهای امسال صرف مطالبات فصل گذشته بازیکنان و بدهی‌ها برای اخذ مجوز حرفه‌ای شده طرح‌هایی را برای افزایش درآمدها اجرا کند.

قدوسی تصریح کرد: بازیکنان بابت فصل جاری دوازده درصد دریافتی داشته‌اند و از فصل قبل هم طلب دارند، برخی ده تا بیست درصد و برخی مثل رسن، رادو و بیرانوند بیشتر و حتی تا سی و پنج درصد. آنها و کادرفنی و دیگر اعضای تیم شرایط را درک کرده و صبوری کرده‌اند و باشگاه این معرفت آنها را جبران می کند.

علاوه بر مطالبات فصل گذشته، بازیکنان مطالبات سنگین آقای برانکو و دستیارانش، شکایت پانصد هزار یورویی بودیمیر و هفت میلیاردی ریحان فیلم که ادعای غرامت هم کرده‌اند و طلب سه میلیاردی یک آژانس هواپیمایی و دیگر بدهی‌ها هم هست که باید با چاره اندیشی و توافق پرداخت شود. شکایت بودیمیر وصول شده و باشگاه دفاعیه خود را به فیفا ارسال می کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه بیان کرد: مدیریت باشگاه برای عبور از این چالش‌ها تدابیری اندیشیده و انشاالله تا قبل از بازی بعدی مطالبات کادرفنی و بازیکنان تیم پرداخت می‌شود. دیگر چالش‌های مالی هم با برنامه ریزی و زمان حل و فصل خواهد شد. برخی مشکلات دیگر هم وجود دارد که ترجیح می‌دهیم فعلا به آنها نپردازیم.

حسین قدوسی ادامه داد: حقیقتا آقای انصاری فرد کار فوق‌العاده سختی در پیش دارند و می‌بینید که بعد از هت تریک قهرمانی شاهد برخی کارشکنی‌ها علیه پرسپولیس از این سو و آن سو هم هستیم و مسایل مالی تنها دردسر باشگاه نیست.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی باشگاه به حمایت و صبوری هواداران بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد. از همراهی و اتحاد آنها ممنونیم و درخواست می‌کنیم به حواشی توجهی نداشته باشند و بدانند باشگاه طبق اعلام نیازهای کادر فنی در نقل و انتقالات نیم فصل اقدام می‌کند و توجه به گمانه‌زنی‌ها که اغلب صحت ندارد و شایعه‌ای بیش نیست جز حاشیه و لطمه زدن به تیم ثمر دیگری ندارد.

قدوسی در ادامه گفت: بدون هیچ پرده پوشی تاکید می‌کنیم لیست مازادی داده نشده و سرمربی برای نقل و انتقالات فعلا فقط جذب مهاجم را خواستار شده‌اند و امیدواریم با پیگیری باشگاه و تصمیم نهایی کادر فنی خط حمله تیم با جذب مهاجم تاثیرگذار و گلزن تقویت شود.

نظرات