انصاری فرد: خوشحالیم درآمدها افزایش می‌یابد، از پتانسیل پرسپولیس محبوب‌ترین تیم آسیا باید نهایت بهره را برد
مطالبات تیم بزودی پرداخت می‌شود

انصاری فرد: خوشحالیم درآمدها افزایش می‌یابد، از پتانسیل پرسپولیس محبوب‌ترین تیم آسیا باید نهایت بهره را برد

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از همکاری اسپانسرهای کنونی باشگاه از افزایش درآمدهای باشگاه در پی توافق با شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار بهره برداری از برند و یکی از حامیان مالی جدید پرسپولیس یاد کرد.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: ضرورت افزایش درآمدها ما را بر آن داشت تا مذاکرات زیادی داشته باشیم و خرسندیم که این قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز به امضا رسید. بند به بند توافقاتی که انجام شده بود در شش جلسه فشرده و چندین ساعته هیات مدیره با دقت زیاد در زمینه ها و ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا بعد از تایید رسمی هیات مدیره و طی مراحل قانونی دیشب این قرارداد طی مراسمی به امضا رسید و امروز خبر آن در بورس هم اعلام شد. چرا که سهام این شرکت در بورس عرضه می‌شود و از آنجا که همه قراردادهای ‌شرکت‌های حاضر در بورس باید اعلام شود خبر این توافق هم شب گذشته اعلام شده است.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: انشاالله در پی توافقات انجام شده این شرکت با توانی که دارد و بسترهایی که در قرارداد پیش بینی شده برای درآمدزایی اقدام خواهد کرد و ما نهایت تعامل را با آنها خواهیم داشت تا بتوانند به برنامه‌های پیش بینی شده را اجرایی کنند.

انصاری فرد گفت: از زمان مذاکرات تا انعقاد قرارداد حدود چهل روز زمان صرف شد و همه جوانب بررسی شده است. با دیگر اسپانسرها و همچنین اپراتور ایرانسل هم که تا 1401 با باشگاه قرارداد داریم نهایت تعامل و همکاری را داشته و خواهیم داشت و با آنها هم در راستای توسعه همکاری‌ها نشست‌های خوبی داشته‌ایم تا درآمدها افزایش پیدا کند. ما همانطور که دیشب نوید افزایش درآمدها را به هواداران و اعضای تیم داده‌ایم در گام اول بخشی از مطالبات اعضای تیم را بزودی پرداخت خواهیم کرد و درباره این قرارداد هم توضیحاتی بیشتر خواهیم داد و بر این باورم که بایستی از پتانسیل باشگاه پرسپولیس به عنوان محبوب‌ترین تیم آسیا نهایت بهره را ببریم و تلاش ما بر همین محور است و با مشارکت همه جانبه هواداران انشاالله خدمات خوبی به آنها ارایه خواهیم کرد به گونه‌ای که وقتی هواداران از باشگاه حمایت می‌کنند از خدمات ویژه‌تری بهره‌مند شوند. تاکید می‌کنم مشارکت‌ها و اقدامات دیگری هم انجام شده که بزودی درباره تک تک آنها توضیح خواهیم داد.

نظرات