انصاری فرد: عضویت  مهدوی کیا در نهاد قانون گذاری فوتبال افتخاری برای پرسپولیس و فوتبال ایران است

انصاری فرد: عضویت مهدوی کیا در نهاد قانون گذاری فوتبال افتخاری برای پرسپولیس و فوتبال ایران است

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان نماینده AFC در نهاد قانون‌گذار فوتبال را به وی تبریک گفته و این اتفاق را افتخاری برای فوتبال ایران و خانواده بزرگ پرسپولیس دانست.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: از شنیدن این خبر که با اعلام IFAB (برد بین المللی فوتبال) نهاد قانون گذار فوتبال صورت گرفت خوشحال هستیم. آقای  مهدی مهدوی‌ کیا در کنار چهره های نامدار فوتبال جهان به عنوان نماینده‌ی AFC در پنل مشورتی این نهاد حضور خواهد داشت و این باعث خرسندی فوتبال و ورزش کشور است. شکی نیست که این اتفاق اهمیت بسیار بالایی دارد و افتخارافرینی دیگری از سوی بزرگان تاریخ پرسپولیس برای فوتبال و ورزش ایران محسوب می شود.

انصاری فرد تصریح کرد: مهدی مهدوی کیا از چهره های شناخته شده فوتبال است. انتخاب وی به عنوان اولین سفیر فوتبال پایه آسیا ، دعوت به کنگره فیفا و حضور  در تیم منتخب جهان بازی در کنار اسطوره های فوتبال جهان نشان دهنده جایگاه و احترام بین المللی ایشان در فوتبال آسیا و جهان است. باشگاه پرسپولیس، عضویت مهم یکی از فرزندان به نام خود در چنین تشکیلات مهمی را به ایشان خانواده بزرگ پرسپولیسی ها و جامعه فوتبال و ورزش ایران تبریک می گوید.

 مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: مهدوی کیا در پرسپولیس رشد کرد و باشگاه در سه مقطع از ترانسفر ایشان صاحب درآمدهای قابل توجه شد و حال افتخار آفرینی های بین المللی ایشان هم برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و خرسندیم  که ایشان تا  این حد مورد توجه مجامع بین المللی فوتبال قرار دارند و در کنار دیگر فعالیت های فوتبالی خود با عضویت در این پنل مشورتی در زمان تغییرات احتمالی در مقررات فوتبال، از نظرات تخصصی و تجربیات ایشان  استفاده می شود.

انصاریفرد در پایان افزود: چهره هایی چون مهدوی کیا ، ذخایر ارزشمند انسانی برای ورزش و فوتبال ایران هستند و مانند وی در فوتبال خود چهره های دیگری هم داریم که باید قدر همه این عزیزان را دانست تا از توانمندی ها و جایگاه آن ها برای رشد و توسعه ورزش و فوتبال کشور استفاده شود.

نظرات