از تجربه پیروانی استفاده کنید و به موفقیت‌های بزرگتر برسید
مدیرعامل پرسپولیس در جلسه معارفه مدیر تیم

از تجربه پیروانی استفاده کنید و به موفقیت‌های بزرگتر برسید

مدیرعامل پرسپولیس در جلسه معارفه مدیرجدید تیم فوتبال گفت: پیروانی یکی از اسطوره ها است که در کنار نسلی از اسطوره ها بازی کرد. پرسپولیس هم پتانسیل بیشتری برای بزرگی دارد، از تجربه و تخصص او و دیگر بزرگان برای رسیدن به موفقیت های بیشتر استفاده کنید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال، مراسم معارفه افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم فوتبال، امروز با حضور مدیر عامل باشگاه در ورزشگاه شهید کاظمی و پیش از تمرین انجام شد.

محمد حسن انصاریفرد در جریان این برنامه اظهار داشت: آقای پیروانی نیازی به معرفی ندارند و من به ایشان خوش آمد می‌گویم. او از اسطوره‌های باشگاه به حساب می‌آید. تحصیلکرده و با تجربه است و در کنار نسلی از بزرگان و اسطوره‌های فوتبال کشور و پرسپولیس ایران چون؛ کریم باقری، احمدرضا عابدزاده، علی دایی، علی کریمی و ... بازی کرد.

شما هم با تلاش زیاد و روحیه و انگیزه بالا، اراده و تداوم می‌توانید به موفقیت‌های بزرگ برسید.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانید از تجربه‌ها و شایستگی‌های افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم و دیگر بزرگان استفاده کنید تا به درجه‌های بالاتر از آن چه بدان دست یافته‌اید، برسید. پرسپولیس هم هر چند از جهت موفقیت‌ها و جایگاه اجتماعیش در راس قله فوتبال ایران است اما هنوز به یک دهم آن چه که می‌تواند باشد و پتانسیلش را دارد، نرسیده است و در قله توانایی‌های خود نیست. در این سال‌ها مسایل حاشیه‌ای، بدهی‌ها و  مباحثی چون تغییرات مدیریتی به قدری زیاد بوده است که باعث شد عظمت و اقتدار پرسپولیس به شکل واقعی نشان داده نشود. البته پرسپولیس برند بزرگی است و اگر کسی ما را در کوچه و خیابان می‌شناسد و اگر کسی به جایی رسیده به خاطر شکوه، عظمت و هواداران پرسپولیس بوده است.

مدیر عامل سرخپوشان خاطر نشان کرد: من در دوره قبلی حضورم در باشگاه نیز تلاش کردم پرسپولیس یک مجموعه بین‌المللی باشد که یکی از اقدام‌ها بازی با بایرن مونیخ بود. این بار هم در تلاش برای بین‌المللی کردن پرسپولیس هستم. بزرگی پرسپولیس می‌طلبد که ما چنین کاری را انجام بدهیم.

انصاریفرد در پایان افزود: شما باید تمام تمرکزتان را روی کار اصلی خودتان و مسایل داخل زمین بگذارید. انتظارات هواداران خیلی بیشتر از گذشته است و مطمئن باشید که آنها تلاش و دلسوزی و تعصب شما برای تیم را می‌بینند. ما هم تلاش کرده و می‌کنیم که مسایل  و مشکلات اقتصادی و مالی را حل کنیم.

 

نظرات