تقدیر و تشکر باشگاه پرسپولیس از شرکت کنندگان در مراسم زنده یاد جعفر کاشانی

تقدیر و تشکر باشگاه پرسپولیس از شرکت کنندگان در مراسم زنده یاد جعفر کاشانی

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از همه افراد حقیقی و حقوقی و نهاد‌هایی که در قالب صدور پیام یا شرکت در مراسم پیشکسوت فرهیخته و رییس فقید باشگاه پرسپولیس با خانواده آن مرحوم و جامعه بزرگ پرسپولیس، ابراز همدردی کردند، کمال تشکر و سپاس را دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ شکی نیست جای خالی اندیشه‌های بزرگِ مردی چون زنده یاد استاد جعفر کاشانی را نمی‌توان به آسانی پر کرد که بعضی انسان‌ها تکرار نشدنی هستند. پرسپولیس هنوز در شوک از دست دادن این انسان ارزشمند است که شاید به شکلی شایسته، درک نشد. در این روزهای پر اندوه که بر ما گذشت؛ حضور، همراهی و هم دردی عزیزان، مرهمی بر دل‌های ما و خانواده محترم مرحوم جعفر کاشانی بود.

باشگاه پرسپولیس به سهم خود، مراتب قدردانی و سپاس خویش را نسبت به پیشکسوتان گرامی، هواداران عزیز پرسپولیس و دیگر تیم‌ها، جامعه ورزش و فوتبال کشور، جامعه رسانه‌ای، مسوولان شهرداری، مقام‌های وزارت امور خارجه، جامعه هنری و دیگر اقشار و عزیزانی که در مراسم‌های وداع و یادبود زنده یاد جعفر کاشانی کاپیتان فرهیخته و ریاست محترم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شرکت داشتند یا در قالب پیام‌ها، همدردی کردند، اعلام می‌داریم.

بی‌تردید رهنمود های زنده یاد جعفر کاشانی همواره  پیش روی ما خواهد بود و بر اساس آن برای اعتلای باشگاه پرسپولیس و فرهنگ فوتبال گام بر خواهیم داشت.

نظرات