تشکر و قدردانی باشگاه پرسپولیس از مقام‌ها و اهالی ورزش و فوتبال

تشکر و قدردانی باشگاه پرسپولیس از مقام‌ها و اهالی ورزش و فوتبال

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پیامی، از کلیه اهالی ورزش و فوتبال، پیشکسوتان، مقام‌ها و مسوولان، مردم و هواداران قدرشناس پرسپولیس که در مراسم تشییع خاکسپاری بزرگمرد فوتبال ایران و رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس شرکت کردند، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ فوتبال ایران نمی‌تواند جای خالی مردان بزرگ و نامدارانی چون؛ جعفر کاشانی را پر کند. بدرقه و تشییع با شکوهی که امروز شنبه در باشگاه شاهین و پس از آن در مجموعه شهید شیرودی (امجدیه) شاهد بودیم، بی‌تردید بیانگر ارزش‌ها و خدمات والای مردمی است که همواره برای فوتبال و پرسپولیس تلاش کردند.

باشگاه پرسپولیس که در داغ از دست دادن چنین چهره ارزشمندی سوگوار است، وظیفه خود می‌داند مراتب تشکر و قدردانی خود را نسبت به تمام عزیزان و بزرگانی که در مراسم بدرقه و خاکسپاری زنده یاد جعفر کاشانی حضور یافتند را اعلام نماید.

از مدیران و معاونان وزارت ورزش و جوانان، رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مدیران و مقام‌های فدراسیون و سازمان لیگ، پیشکسوتان شریف فوتبال ایران، به ویژه خاک خورده‌های باشگاه‌های شاهین و پرسپولیس، اعضای هیأت مدیره و مدیر عامل باشگاه استقلال، مدیران عامل پیشین باشگاه پرسپولیس، نمایندگان رسانه‌های جمعی که هم شریک این غم و اندوه بودند و هم در پوشش خبری و تصویری آن همت گماردند، هواداران پرسپولیس و کلیه علاقمندان به ورزش و فوتبال که تحت هر نام و عنوانی حضور به هم رساندند، کمال سپاس را داریم.

بی تردید این حضور گرم و با معرفت برای خانواده و بازماندگان استاد جعفر کاشانی، دوستان وی و باشگاه پرسپولیس مایه دلگرمی و قوت قلب است.

نظرات