امیدها پیروز شدند، نوجوانان، صدرنشینی را تثبیت کرد

امیدها پیروز شدند، نوجوانان، صدرنشینی را تثبیت کرد

رقابت‌های این هفته فوتبال پایه تهران با دو پیروزی برای تیم‌های پرسپولیس به پایان رسید که در جریان آن، امیدها به پیروزی رسیدند و نوجوانان موقعیت خود در صدر جدول لیگ یک را تثبیت کردند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تیم‌های پایه پرسپولیس این هفته در رقابت‌های تهران، کار خود را با دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست پایان دادند.

در رقابت‌های این هفته، تیم امید در نهمین بازی خود موفق به کسب دومین پیروزی شد و با گل‌های جمشیدی، شیخی و آزادی با نتیجه 3 بر یک، عقاب نهاجا را شکست داد.

شاگردان اسماعیل حلالی با این نتیجه، 8 امتیازی شدند و در مکان یازدهم جدول قرار گرفتند.

جوانان پرسپولیس هم این هفته به تساوی دو بر دو رضایت دادند. شاگردان مجید پروین با دو گل؛ محمدی و نوری برابر احسان جوان کیوج به تساوی دست پیدا کردند تا با 8 بازی و 12 امتیاز در مکان هفتم جدول قرار بگیرند.

تیم نونهالان پرسپولیس، این هفته برابر تیم دوستی مهر با یک گل شکست خورد. شاگردان فرامرز سلطانی پس از این بازی، با 13 امتیاز از 8 بازی در مکان هفتم جدول قرار گرفتند.

و اما سرخپوشان که در دسته یک بازی‌ها حضور دارند، این هفته با کسب یک پیروزی دیگر، موقعیت خود را در جدول تثبیت کردند. شاگردان رضا جباری تیم آکادمی باتیس را دو بر صفر شکست دادند و در حال حاضر با 13 امتیاز از 5 بازی و با اختلاف یک امتیاز از تیم دوم در جدول رقابت‌ها قرار دارند.

نظرات