نوجوانان پرسپولیس صدرنشین لیگ یک
داور، جوانان پرسپولیس را متوقف کرد

نوجوانان پرسپولیس صدرنشین لیگ یک

رقابت‌های هفته گذشته رده‌های پایه فوتبال تهران با تساوی دربی نونهالان و صدرنشینی سرخپوشان نوجوان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تیم‌های پایه پرسپولیس در هفته گذشته رقابت‌های تهران در هر چهار رده سنی به میدان رفتند که با یک پیروزی، دو تساوی و یک شکست برای سرخپوشان همراه بود.

در این راستا، تیم امید پرسپولیس روز پنجشنبه میهمان نیروی زمینی بود و نتیجه را دو بر یک واگذار کرد. شاگردان اسماعیل حلالی در حال حاضر با 5 امتیاز از 8 بازی، در مکان سیزدهم جدول رقابت‌ها قرار دارند.

روز پنجشنبه همچنین تیم جوانان پرسپولیس هم میهمان تیم پیکان بود. در این بازی، سرپرست و سرمربی و دو مدافع پرسپولیس توسط داور اخراج شدند. داور مسابقه در پی اعتراض یکی از مربیان پرسپولیس در کنار زمین، ابتدا سرپرست تیم را اخراج کرد و پس از آنکه سرمربی دلیل این امر را جویا شد، وی نیز با کارت قرمز روبرو شد.

دو مدافع پرسپولیس هم در دقیقه 70 از زمین اخراج شدند تا پرسپولیس 20 دقیقه را 9 نفره دنبال کند. به این ترتیب شاگردان مجید پروین در روزی که می‌توانستند به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند، به حفظ نتیجه بدون گل رضایت دادند.

این هفته نوجوانان پرسپولیس هم در چهارمین بازی خود با 5 گل برابر منتخب پاسارگاد آسیا به پیروزی رسید. به این ترتیب شاگردان رضا جباری پس از چهارمین بازی، 10 امتیازی شدند و در صدر جدول رقابت‌های لیگ یک نوجوانان تهران قرار گرفتند.

نونهالان پرسپولیس هم این هفته میزبان نونهالان استقلال بود. این بازی روز شنبه در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی برگزار شد و مصاف دو تیم بدون گل پایان یافت.

نظرات