کالدرون: از بازیکنان راضی هستم اما از نظر فوتبالی بازی بهتری مد نظرم هست
از حمایت هواداران تشکر می‌کنم

کالدرون: از بازیکنان راضی هستم اما از نظر فوتبالی بازی بهتری مد نظرم هست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از حمایت هواداران تشکر می‌کنم و به بازیکنانم بخاطر این سه امتیاز تبریک می‌گویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر پارس جنوبی جم و برد شیرین قهرمان فوتبال ایران در اولین گام لیگ برتر، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: این نخستین بازی در خانه بود و اگر در چنین بازی‌هایی زود گل نزنی بازی سخت می‌شود اما با وجود همه سختی‌ها پیروز شدیم.

وی در مورد اینکه ترکیب پرسپولیس یک سورپرایز داشت و آن هم حضور روستایی بود، افزود: بازی‌های تدارکاتی زیادی داشتیم و می‌دانستم استفاده از بازیکن جوان در بازی اول سختی‌هایی دارد. در بازی‌های دوستانه این بازیکن عملکرد خیلی خوبی داشت. من به او خیلی اطمینان دارم و اگر اینگونه ادامه بدهد از او استفاده خواهم کرد. اینکه در ترکیب اصلی باشد سخت است اما از او استفاده می‌کنم اما فلسفه فوتبال آرژانتین این است که از بازیکنان جوان استفاده کنند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: اگر نیمه اول گل می‌زدیم شرایط متفاوت بود اما چون گل نزدیم بازی سخت شد و بین نیمه با برخی بازیکنان صحبت کردیم و در نیمه دوم بازی بهتری ارایه کردیم.

کالدرون در مورد اینکه از عملکرد تیمش رضایت دارد یا نه عنوان کرد: از بازیکنان راضی هستم اما از نظر فوتبالی بازی بهتری مد نظرم هست و تیم حریف هم آمده بود که ما بازی نکنیم. شما فوتبال اینجا را می‌شناسید. من تو من شدید و بازی فیزیکی و سانتر‌های بلند. آنها فوتبالی که دوست داشتند را خوب بازی کردند.

گابریل در مورد اعتراضش به بازی حریف بود یا تصمیم‌های داوری بیان کرد: در ضربات شروع مجدد به وقت کشی حریف معترض بودم. من قوانین فیفا را خوب می‌شناسم. وقت مفید بازی باید بیشتر باشد. 15 تا 16 دقیقه بازی واقعی داشتیم و نقش داور این است که حداقل 20 دقیقه بازی مفید داشته باشیم ولی من از داور راضی هستم.

سرمربی قرمزپوشان در مورد استفاده از بازیکنان در پست های مختلف و اینکه عالیشاه، ترابی و وحید امیری در گذشته همگی در هافبک چپ بازی می‌کردند، گفت: من دوست دارم از بازیکنان خوب استفاده کنم و ترابی و امیری بازیکنان بزرگی هستند. امیری در سطح عالی خودش نبود. حریف یارگیری من تو من کرده بود و بازی که ما می خواستیم به چشم نیامد.

کالدرون در خصوص بازی‌های دوستانه و فرصت خودش برای شناخت بازیکنان و این مسابقه اول رسمی بود و این تیم چقدر در طول 90 دقیقه با تفکرات شما بازی کرد، خاطرنشان نمود: دوست دارم فوتبال قشنگ تری بازی کنیم اما وقتی حریف به شما اجازه نمی‌دهد خوب بازی کنید مجبور هستیم که تغییرات و جا به جایی های داشته باشیم. اگر تیم میزبان زود گل نزند بازیکنان عصبانی می شوند و در بازی های بعد اگر زود گل بزنیم بازی متفاوتی را شاهد خواهید بود.

نظرات