کالدرون: این مهاجم را من تایید کردم، او قوی و هوشمند است
اصلا درباره حقوقم با مدیرعامل حرفی نزده‌ام

کالدرون: این مهاجم را من تایید کردم، او قوی و هوشمند است

سرمربی پرسپولیس گفت: درباره حقوقم با مدیرعامل صحبتی نکرده‌ام. یک ماه است آمده‌ام و طلبکار نیستم. صحبت‌های ما درباره مهاجم بود و این بازیکن جدید را خود من تایید کردم و مطمئن هستم برای پرسپولیس بازیکن خوبی می‌شود و ما را راضی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم، امروز پیش از آغاز تمرین سرخپوشان در جمع خبرنگاران حاضر شد و سوال‌های آنها را پاسخ گفت.

اولین سوال به قرعه کشی رقابت های لیگ برتر و برگزاری دربی در هفته چهارم اختصاص داشت که وی درباره آن اظهار کرد: من قبل از هر چیز باید عیدی که در پیش دارید را به شما تبریک بگویم. درباره قرعه کشی مسابقات هم باید بگویم، همه بازی‌ها برای ما مهم هستند و نمی‌توانیم از کنار هیچ یک به سادگی بگذریم.  ما قبل از دربی 3 بازی داریم که می توانند خیلی مهمتر باشند و فعلا در اندیشه آنها هستیم.

وی ادامه داد: اسم قرعه‌کشی روی آن قرار دارد ولی آن چه در فکر ما می گذرد این است که بازی به بازی پیش برویم و هر دیدار با حریفان، آماده می‌شویم تا برنده از زمین بیرون بیاییم. البته دربی هم خیلی زود انجام می‌شود آن چه در پایان لیگ اهمیت دارد این نیست که چه کسی فقط این بازی را برنده می شود. ما باید همه بازی‌هایمان را انجام دهیم و نتیجه همه آن ها برای ما مهم هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور مهاجم جدید تیم که خبرنگاران آن را جونیور براندوا خوانند، خاطر نشان کرد: بازیکنی که می آید را خود من، تأیید کردم. او روز سه‌شنبه به ایران می‌آید و بازیکن خیلی خوبی است. مهم این است که  ویژگی‌های مورد نیاز خودمان را در او دیده ام.

 

وی در پاسخ به سؤالی مبنی برعملکرد این بازیکن در یک سال گذشته، گفت: او بازیکنی جوان است که آینده‌ روشنی دارد. عملکرد و شرایط او از گذشته تا حال را بررسی کرده ایم. او به اروپا منتقل شده بود اما از آن جا که نتوانست زیاد بازی کند، مجبور شد به برزیل برگردد. البته همچنان بازیکن خوبی است و من او را تأیید می‌کنم. این را هم در نظر بگیرید که بودجه ما مشخص است و با شرایطی که داریم باید به دنبال بهترین گزینه باشیم که راندمان بالایی داشته باشد. در نهایت باید بگویم که با توجه به بودجه ای که داشتیم نباید انتظار یک بازیکن نامی و شناخته شده را داشته باشیم البته اطمینان دارم او عملکرد خوبی در ایران خواهد داشت.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که قرار بود مهاجم جدید زود تر از این ها به تیم ملحق شود، تصریح کرد: من درباره آمدن مهاجم مطالبی که باشگاه گفت را اعلام کردم. بازیکنان مشخصی به باشگاه معرفی شدند و باشگاه با آنها مذاکره می‌کرد. از اینکه در این روند تأخیر رخ داده من هم ناراحتم اما باید بپذیریم در خصوص بازیکن مالیایی هم بخت با ما یار نبود و اتفاقی افتاد که دیدید. قرار است این بازیکن هم روز سه‌شنبه بیاید و از چهارشنبه تمریناتش را با ما آغاز کند.

کالدرون درباره اینکه در برخی رسانه‌ها آمده بود که شما از بابت بدقولی‌های مالی پرسپولیس از ایرج عرب انتقاد دارید، اظهار داشت: من به هیچ وجه صحبتی در خصوص حقوقم با باشگاه نکردم. من یک ماه است در اینجا هستم و چیزی نیست که بخواهم از باشگاه طلب کنم. صحبت ما درباره بحث جذب مهاجم خارجی بوده و الان هم آماده هستیم تا لیگ را شروع کنیم.

وی در مورد اینکه جونیور آیا گزینه شما بوده یا نه و اینکه در برخی رسانه‌ها مطرح شده که از باشگاه خواسته‌اید 100 هزار دلار برای جذب بازیکن خارجی بودجه باشگاه را افزایش دهند، تصریح کرد: درباره بخش مالی اطلاع ندارم. آن چه من می دانم این است که جونیور ما را راضی می‌کند. او بازیکنی هوشمند و قوی است. با علی علیپور و هافبک‌ها در خصوص او و ویژگی های فنی که دارد، صحبت کرده ام.

نظرات