خلیلی: کالدرون ناراحت است و دوست دارد لیگ زودتر شروع شود

خلیلی: کالدرون ناراحت است و دوست دارد لیگ زودتر شروع شود

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنامه‌ریزی‌های ما به دلیل نامعلوم بودن شروع مسابقات هفتگی شده است. کالدرون از این بابت به شدت ناراحت است و از طرفی دوست دارد لیگ برتر هر چه زودتر آغاز شود. ما هم اخبار را مثل دیگران دنبال می‌کنیم و هیچ اعلام رسمی و کتبی به ما نکرده‌اند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن خلیلی پیش از آغاز تمرین امروز تیم پرسپولیس در جمع نمایندگان رسانه های جمعی حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ گفت.

مدیر تیم پرسپولیس در شروع صحبت های خود، اظهار داشت: شرایط تیم ایده آل است بازی‌های تدارکاتی زیادی در نظر گرفته‌ایم. هرچند در ترکیه با وجود قولی که دادند نتوانستیم بازی کنیم ولی در بازگشت به ایران، تمام بازی‌های تدارکاتی را برای تیم فراهم کردیم و هر چهارشنبه و پنجشنبه بازی تدارکاتی داشتیم.

وی ادامه داد: تیم از نظر روحی و روانی، وضعیت خوبی دارد. حمایت هواداران را داریم. قرعه کشی لیگ هم انجام شده و نمی توان گفت قرعه خوب است یا بد. کالدرون دوست دارد هرچه زودتر لیگ شروع شود. ارتباط بازیکنان نزدیک و نزدیک تر شده است و منتظر شروع لیگ هستیم.

خلیلی در مورد حکم تعلیقی محرومیت هواداران پرسپولیس گفت: از روز اول هم که این حکم اعلام شد گفتیم این مسئله را پیگیری می‌کنیم و اعتراض خود را هم اعلام کردیم. واحد حقوقی باشگاه جناب آقای ذاکر مسائل را پیگیری می‌کنند. این حکم تعلیقی بود و اعتراض ما روی اصل قضیه بود. باشگاه سعی کرده از حق خودش دفاع کند. ما مظلوم واقع شده‌ایم. اتفاقات ناگواری رخ داد. این حکم تعلیقی بود و هست همانطور که آقای ذاکر در سایت باشگاه اعلام کردند هواداران ما در ورزشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

مدیر تیم پرسپولیس، در مورد اینکه بالاخره لیگ چه زمانی قرار است شروع شود؟ با تاکید بر اظهارات چند روز قبل خود تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های ‌ما هفتگی شده است. این خوب نیست و کالدرون از این مسئله خیلی ناراحت است. همه می‌خواهیم بدانیم، لیگ در چه زمانی شروع می‌شود. اخباری که روزانه در رسانه‌ها مطرح می‌شود  را به کالدرون می‌دهیم. ابتدا گفتند 28 یا 29 مرداد لیگ شروع می‌شود بعد تاریخ دیگری اعلام شد. کالدرون از این اتفاقات کلافه شده است. این مسائل خسته‌کننده شده‌اند، فوتبالیست‌ها دوست دارند زودتر در شرایط مسابقه قرار بگیرند. ما در این مقطع واقعا نیاز داریم که بازی های رسمی داشته باشیم. هنوز تاریخ دقیقی به ما نگفته‌اند.

خلیلی در مورد اینکه بعد از شروع لیگ به خاطر بازی‌های تیم ملی خیلی زود مسابقات دوباره تعطیل می‌شود، خاطر نشان ساخت:‌ این موارد، باید از طریق نامه و به صورت کتبی به باشگاه اعلام شود. هنوز هیچ چیز به ما اعلام رسمی نشده است.

وی در مورد سفر بیرانوند و سیدجلال حسینی به بوشهر گفت: در جنوب کشور در فصل گذشته اتفاقی افتاد و علیرضا بیرانوند با وجود دلجویی از نیروی انتظامی دل‌نگران بود به همین دلیل به اتفاق حسین ماهینی که زادگاهش بوشهر است و سیدجلال حسینی کاپیتان تیم راهی این شهر شدند. امروز صبح پرواز داشتند مراسم خوبی هم برگزار شد و کدورت‌ها برطرف شد. من هم با کالدرون هماهنگ کرده بودم و او اجازه داده بود. امشب این بازیکنان برمی‌گردند و از فردا در تمرینات حاضر خواهند بود.

نظرات