تمرین پرسپولیس با 20 سرخپوش و بیش از 200 هوادار
کامیابی‌نیا استراحت کرد، عالیشاه برنامه اختصاصی داشت

تمرین پرسپولیس با 20 سرخپوش و بیش از 200 هوادار

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز خود را با حضور 20 سرخپوش و بیش از 200 هوادار دنبال کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران تمرین نوبت دوم امروز یک شنبه را از ساعت 18 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

در این تمرین، بیش از 200 هوادار حضور داشتند که به طور مرتب به تشویق تک تک اعضای تیم، به ویژه کالدرون پرداختند. بعضی اعضای تیم هم با واکنش‌هایی که داشتند، به این تشویق‌ها پاسخ می‌دادند.

علیرضا بیرانوند ، سید جلال حسینی و حسین ماهینی که پیش از این نیز اعلام شده بود با هماهنگی قبلی راهی بوشهر شده‌اند، در این تمرین هم غایب بودند، اما محمد نادری حضور داشت. او در بخش‌هایی از ابتدای تمرین که به کارهای بدنی و پاسکاری مربوط می‌شد شرکت کرد و بعد به دویدن دور زمین و انجام برنامه‌های اختصاصی پرداخت.

در تمرین بعدازظهر امروز همچنین امید عالیشاه برنامه فیزیوتراپی و تمرینی اختصاصی را به صورت جداگانه دنبال کرد و مانند کمال کامیابی نیا که پزشکان به او استراحت داده بودند، همراه سرخپوشان نبود.

و اما تمرین امروز با گرم کردن و سپس کارهای سرعتی آغاز شد. در ادامه پاسکاری و کارهای ترکیبی را شاهد بودیم و در همین زمان، دروازه‌بان‌ها نیز تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کردند.

در بخش تمرینات تاکتیکی، کالدرون، بازیکنان را به دو گروه مدافعان و مهاجمان تقسیم کرد. مهاجمان در مرحله اول این تمرین باید با کارهای ترکیبی و پاسکاری‌ها از سد مدافعان گذشته و گلزنی می‌کردند. در مرحله بعد، همین هدف با باز کردن بازی، بردن توپ به کناره‌ها و انجام ارسال روی دروازه تعقیب می‌شد.

بعد از این مرحله، بازی فوتبال در برنامه قرار گرفت که در حدود دو سوم زمین را شامل و به شکل فشرده تری انجام شد. کالدرون در این بخش به طور مرتب نکاتی را به بازیکنان تذکر می‌داد.

پایان بخش تمرین امروز، زدن ضربات پنالتی بود که سرمربی شخصا روی آن نظارت ویژه‌ای داشت.

نظرات