تبریک مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به مناسبت روز خبرنگار

تبریک مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به مناسبت روز خبرنگار

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، در پیامی ضمن بزرگداشت مقام شهدای رسانه، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ چه مبارک روزی است، روز خبرنگار. نه از این بابت که در شعار و تعارف چنین باشد، بلکه مبارک از باب یادآوری اهمیت این حرفه پر مشغله و دشوار و ارزش‌هایی که به راستی مقدس هستند و باید این خوبی‌ها را حفظ و با چنین مناسبت‌هایی مرور کرد.

سخن از مردان و زنانی است که روح مطالبه‌گر و چراغ روشنگر جامعه خویش هستند، بی آنکه به خود بیندیشند.

در این روز عزیز همچنین یادی می‌کنیم از شهید محمود صارمی، شهدای رسانه در پرواز 130 – C و قبل از همه آنها، سفیران آزادی و پایمردی که در سال‌های دفاع مقدس پا به پای رزمندگان، رشادت‌ها را به تصویر و قلم کشیدند، دانایی خلق کردند و بسیاری از آنان به فیض رفیع شهادت یا مقام بلند جانبازی نائل شدند.

خبرنگاران همواره در بطن حوادث حضور دارند و این را بارها از نزدیک لمس کرده‌ایم. هنگامی که در جریان رقابت‌های فوتبال، آسیب‌ها دیدند و جان و مالشان مورد تهدید قرار گرفت.

اکثریت رسانه‌ها به ویژه خبرنگاران حوزه پرسپولیس، تعاملی سازنده را رقم زده‌اند که قدردان آن هستیم. امیدواریم در فصل پیش رو نیز با بهره‌مندی بیش از پیش از نقطه نظرات و حمایت‌ها ، بار دیگر شاهد رقم خوردن شادی میلیون‌ها هوادار پرسپولیس باشیم. همچنین تلاش خواهیم کرد تا ارتباط باشگاه و رسانه‌ها به شکل سازماندهی شده‌تر و مناسب‌تری برقرار شود.

اینجانب به نیابت از خانواده بزرگ پرسپولیس اعم از هواداران، پیشکسوتان، اعضای تیم و باشگاه و هیأت مدیره، تشکر و قدردانی خویش را، از تلاش‌ها و زحمات فعالان رسانه‌ای اعلام می‌دارم. این روز شریف را به جامعه رسانه‌ای، به ویژه خبرنگاران حوزه پرسپولیس و خانواده‌های محترم ایشان، تبریک و شادباش می‌گویم.

نظرات