امیدها فرصت را از دست دادند، نونهالان به دومین پیروزی رسیدند
یک پیروزی و دو ناکامی در هفته دوم بازی‌های تهران برای تیم‌های پایه پرسپولیس

امیدها فرصت را از دست دادند، نونهالان به دومین پیروزی رسیدند

هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال پایه تهران، برگزار شد که با دومین پیروزی نونهالان همراه بود و امیدها هم در روزی که فرصت های خوبی برای گلزنی را از دست دادند متحمل شکست شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، رقابت های هفته دوم آسیا ویژن تهران به پایان رسید. در این هفته شاگرادن فرامرز سلطانی، به دومین پیروزی خود دست پیداکردند تا با 6 امتیاز و به خاطر تفاضل گل در مکان سوم جدول قرار بگیرند. ابوالفضل خدادادی تک گل این دیدار را به ثمر رساند. سرمربی سرخپوشان در این دیدار به شرایط داوری و همچنین ناهمواری زمین مسابقه اعتراض داشت.
و اما شاگردان مجید پروین، این هفته با وجود فرصت هایی که داشتند در دربی نا موفق بودند و با دریافت دو گل شکست را پذیرا شدند. در این بازی هماهنگی فصل گذشته در جمع سرخپوشان جوان دیده نمی شد ولی چند بار به گلزنی نزدیک شدند. جوانان پرسپولیس به این ترتیب با 3 امتیاز در مکان دهم جدول قرار گرفته است.
امید های پرسپولیس هم این هفته با یکی از مدعیان بازی داشت. شاگردان اسماعیل هلالی این بازی را با یک گل به پیکان واگذار کردند. به این ترتیب سرخپوشان امید در پایان بازی های هفته دوم با یک امتیاز در مکان دوازدهم جدول قرار گرفته اند.

نظرات