سرخپوشان آماده پرواز به ترکیه
ملاقات کالدرون و طارمی در فرودگاه بعد از رویارویی در لیگ قطر

سرخپوشان آماده پرواز به ترکیه

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در فرودگاه امام خمینی (ره) حضور دارد و آماده پرواز به ترکیه می‌شود. سرخپوشان طبق برنامه، ساعت 14:30 دقیقه پرواز می‌کنند. در این میان مهاجم سابق پرسپولیس هم که راهی قطر می‌شود، در جمع بازیکنان حاضر بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در فرودگاه امام خمینی (ره) گرد هم آمده‌اند تا با پرواز ساعت 14:30 دقیقه تهران را به قصد استانبول ترک کنند.

بری این منظور، محسن خلیلی مدیر تیم جهت هماهنگی‌ها از ساعت 10:30 دقیقه در فرودگاه حاضر بود و با بخش CIP نیز هماهنگ شد تا اعضای تیم در آنجا مستقر شوند.

از جمع سرخپوشان، کمال کامیابی‌نیا اولین بازیکنی بود که به فرودگاه رسید. از سوی دیگر مهدی طارمی هم که عازم قطر بود در بخش CIP حضور داشت که فرصتی شد برای دیدار او با سرخپوشان.

در این میان، وقتی سید جلال حسینی و مهدی طارمی در گوشه‌ای از سالن با هم گفتگو می‌کردند، گابریل کالدرون هم سراغ کاپیتان تیمش رفت و خوش و بشی هم با مهدی طارمی داشت.

البته این احوالپرسی مساله عجیبی نبود چون کالدرون به عنوان سرمربی القطر و طارمی به عنوان بازیکن الغرافه در لیگ ستارگان قطر با یکدیگر رودر رو شده بودند.

نظرات