پروین: همه باید به باشگاه، تیم و کالدرون کمک کنیم
من با یک میلیون، پرسپولیس را قهرمان می‌کردم، الان 100 میلیارد تومان لازم است

پروین: همه باید به باشگاه، تیم و کالدرون کمک کنیم

پیشکسوت نامدار فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس گفت: نباید روی تیم فشار بی‌دلیل و زیاد به وجود آورد. نتیجه دربی را کسی نمی‌داند. همه باید دست به دست هم بدهیم و به تیم و باشگاه و کالدرون که سابقه خوبی دارد کمک کنیم تا پرسپولیس افتخاراتش را ادامه بدهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین در نشست خبری، قبل از هر چیز در مورد دربی فصل پیش رو گفت: یک مربی نمی‌تواند قول قهرمانی بدهد. آقای کالدرون سه دوره در جام جهانی شرکت کرده و از این بابت از من جلوتر است. درباره بازی با استقلال هم باید بگویم نمی‌شود از حالا گفت که می‌شود استقلال را برد یا نه. نباید فشار را بی‌دلیل روی تیم و سرمربی زیاد کرد. کالدرون کارنامه خیلی خوبی دارد اما کار کردن در این شرایط واقعا سخت است. الان با 100 میلیارد هم نمی‌شود کار کرد. وزارت ورزش هم اجازه ندارد به باشگاه‌ها پول بدهد اما ما از آقای کالدرون حمایت می‌کنیم واگر پیشکسوتی هم حرفی می‌زند، حتما دلسوز است. برخی‌ها از دهه 50 با ما هستند. الان هر بازیکنی ۳ میلیارد پول می‌خواهد و واقعا این پول جورکردنش سخت است.

وی افزود:‌ همه ما باید دست به دست هم بدهیم و اولین نیت ما حمایت است تا پرسپولیس قهرمان شود اما کالدرون زحمتش را می‌کشد حالا اینکه قهرمان شویم یا نه کار خداست. امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا هم پرسپولیس و هم استقلال، تیم‌های گردن کلفت این مملکت باشند.

علی پروین در مراسم اهدای پیراهن به سرمربی تیم پرسپولیس گفت: من به آقای کالدرون خوشامد می‌گویم و امیدوارم در کشور ما شرایط خوبی داشته باشد. ما باید همه دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس موفق شود و همه پیشکسوتان پشت مدیرعامل و کادرفنی هستند تا به موفقیت برسند، چرا که این تیم برای خود ما و مردم است.

پروین اظهار داشت: آقای برانکو هم زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید و سه قهرمانی آورد. حالا کالدرون با سابقه‌ای که دارد می‌تواند این موفقیت را ادامه دهد و ما هم با همه وجود از او حمایت می‌کنیم، چرا که ما پرسپولیس را دوست داریم.

سرمربی اسبق پرسپولیس اظهار داشت: من روزگاری پرسپولیس را با یک میلیون تومان قهرمان کردم، اما حالا به گفته آقای عرب، ۱۰۰ میلیارد باید هزینه کرد تا قهرمانی به وجود بیاید و باید همه دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس موفق شود.

نظرات